اولین واکنش کریم باقری به انتخاب قلعه نویی و بازگشت به تیم ملی

به گزارش پسرک کامپیوتری، مربی پرسپولیس و هافبک سابق تیم ملی درخصوص پیشنهاد از تیم ملی بعد از حضور قلعه نویی گفت وگو کرد.

اولین واکنش کریم باقری به انتخاب قلعه نویی و بازگشت به تیم ملی

به گزارش خبرنگاران آنلاین، پایان و پس از کش و قوس فراوان، امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شد. در شرایطی که او نخستین لیست بازیکنان مورد نظر خود برای برگزاری بازی های محبت آمیز در فیفا دی فروردین را اظهار داشت، اما بحث و حدس درباره اعضای کادرفنی او نیز افزایش یافته است.

این روزها صحبت از بازگشت دوباره کریم باقری به کادرفنی تیم ملی است. مخصوصا اینکه گفته می گردد امیر قلعه نویی میخواهد یک پرسپولیسی قدیمی را در کادرش داشته باشد. از آنجا که باقری نمی تواند به طور همزمان با پرسپولیس و تیم ملی کار کند، چاره ای ندارد جز اینکه با یکی از این تیم ها همکاری داشته باشد.

وی در واکنش به این موضوع می گوید: من فقط در رسانه ها و دوستان شنیدم که قرار است به تیم ملی برگردم و هیچ پیشنهاد رسمی در این مورد تا الان نداشته ام. حالا اینکه در روزهای آینده چه رخ خواهد داد را نمی دانم. آنچه معین است من با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارم و شرایطم اینجا خوب است. پس اگر قرار باشد پیشنهادی هم برسد باید اول با باشگاه وارد مذاکره شوند.

فدراسیون فوتبال پس از کش و قوس های فراوان و پیشنهادات به بعضی مربیان و بعلاوه مذاکرات با فلیکس سانچز درنهایت امیر قلعه نویی را به عنوان سرمربی انتخاب کرد. انتخابی که شاید خود تاج هم چندان مدنظرش نبود اما شرایط را طوری پیش برد که انتخاب این مربی را آخرین راه حل برای تیم ملی نشان دهد.

باقری به اینکه قلعه نویی چطور سرمربی شد کاری ندارد و می گوید: اصلا دوست ندارم در خصوص نحوه انتخاب سرمربی تیم ملی از سوی فدراسیون صحبت کنم. به هرحال مسئولان کم تجربه نیستند و حتما برترین تصمیم را گرفتند. امیر قلعه نویی مربی کارنامه دار و کاربلد فوتبال ایران است و باید همه به او یاری کنیم که در کارش پیروز باشد.

او ادامه داد: قطعا از قلعه نویی یا هر فرد دیگری که سرمربی تیم ملی می شد به تنهایی کاری ساخته نبود. تیم ملی جایی است که همه عوامل در پیروزیت آن نقش دارند. برای پیروزیت در تورنمنت های پیش رو احتیاج به انسجام ملی داریم. فقط امیدوارم شکل حمایت از قلعه نویی مثل مربیان خارجی قبلی تیم ملی باشد. وظیفه اصلی در این مورد روی دوش فدراسیون فوتبال است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 اسفند 1401 بروزرسانی: 27 اسفند 1401 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 2153

به "اولین واکنش کریم باقری به انتخاب قلعه نویی و بازگشت به تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین واکنش کریم باقری به انتخاب قلعه نویی و بازگشت به تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید