اولین خطوط هایپرلوپ تجاری تا سال 2022 به بهره برداری می رسد ، رقبا از ایلان ماسک سبقت می گیرند؟

به گزارش پسرک کامپیوتری، انتظار می رود اولین خطوط تجاری هایپرلوپ تا سال 2022 به بهره برداری عمومی برسد.مدیرعامل شرکتHTT به عنوان یک بازیکن بزرگ صنعت هایپرلوپ در دنیا می گوید تا سال 2022 شاهد تردد گسترده مردم با استفاده از هایپرلوپ خواهیم بود.

اولین خطوط هایپرلوپ تجاری تا سال 2022 به بهره برداری می رسد ، رقبا از ایلان ماسک سبقت می گیرند؟

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، نکته جالب توجه این است که امکان دارد بعضی از مردم بتوانند تا سرانجام امسال میلادی به شکل آزمایشی از این پروژه استفاده نمایند.

شبکه های حمل و نقل هایپرلوپ از آهن رباهای عظیم استفاده می نماید تا به وسیله لوله های بزرگ در سرعت های قابل مقایسه با هواپیمای جت مردم را جا به جا کند.

پروژه های مرتبط با حمل و نقل عمومی و سریع مردم مثل تونل زیرزمینی لس آنجلس یا هایپرلوپ های تجاری از علاقه مندی های مهم ایلان ماسک؛ مدیرعامل پروژه اسپیس ایکس، شرکت های بورینگ و تسلا است. اما او تنها فردی نیست که در این زمینه فعالیت می نماید. شرکت Hyperloop Transportation Technologies با نام مخفف HTT نیز از بازیکنان مهم این عرصه است و اولین کپسول مسافربری کامل خود را سال گذشته در یک رویداد در اسپانیا رونمایی کرد.

رئیس HTT اشاره نمود که بعضی از افراد ممکن است بتوانند قبل از سرانجام امسال، حالت سفر سریع را امتحان نمایند، البته اگر آنها رضایتنامه این سفر امضا نمایند.

او گفت: ما در امارات نیز برنامه ریزی کردیم، اما هنوز هم اولویت اول ما برای سفر اول سال 2020 است.تاکنون HTT قراردادهایی را با چندین کشور برای آزمون تکنولوژی های خود امضا نموده است و البته رقبایی سرسخت مثل شرکت بورینگ، ویرجین هایپرلوپ و ترنس پاد دارد.

منبع: انتخاب
انتشار: 10 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 70

به "اولین خطوط هایپرلوپ تجاری تا سال 2022 به بهره برداری می رسد ، رقبا از ایلان ماسک سبقت می گیرند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین خطوط هایپرلوپ تجاری تا سال 2022 به بهره برداری می رسد ، رقبا از ایلان ماسک سبقت می گیرند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید