ارسال پیامک دریافت وام یک میلیونی تا جمعه شب ادامه دارد، واریز وام تا 4 اردیبهشت

به گزارش پسرک کامپیوتری، خبرنگاران: سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا وزارت رفاه با اشاره به اینکه ارسال پیامک برای یارانه بگیران جهت دریافت وام قرض الحسنه یک میلیون تومانی حمایتی کرونا در حال انجام است و تا جمعه شب (29 فروردین) ادامه دارد گفت: آن دسته از سرپرستانی که کدملی خود را جهت تایید تا 31 فروردین ارسال کنند، وام آنها چهارم اردیبهشت یعنی قبل از شروع ماه رمضان برایشان واریز می شود.

ارسال پیامک دریافت وام یک میلیونی تا جمعه شب ادامه دارد، واریز وام تا 4 اردیبهشت

به گزارش پسرک کامپیوتری حسین میرزایی در گفت وگو با ایسنا، در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه پیامک دریافت وام با سرشماره v.refah برای برخی افراد چند مرتبه ارسال شده؛ آیا ارسال کد ملی یک مرتبه کافی است یا خیر؟ اظهار کرد: فهرست یارانه بگیران در اختیار وزارت ارتباطات قرار گرفته و این وزارتخانه متولی ارسال پیامک هاست.

وی اضافه نمود: به 25 میلیون نفر سرپرست خانوار 88 میلیون پیامک ارسال شده است؛ زیرا برخی افراد چند خط تلفن همراه دارند. پیامک به همه خطوط آنها ارسال شده است، اما از اینجا به بعد با هر سیمکارتی که کدملی را ارسال کنند، ما همان سیمکارت را به عنوان سیمکارت رسمی می شناسیم.

میرزایی ادامه داد: اولین شماره که برای ما ثبت شد را به عنوان شماره رسمی تلقی می کنیم و همان یک مرتبه ارسال کدملی کافی است.

سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا وزارت رفاه با بیان اینکه ارسال پیامک از سوی وزارت رفاه تا آخر این هفته یعنی جمعه شب، 29 فروردین ادامه دارد اظهار کرد: هر سرپرست خانوار یارانه بگیری که پیامکی حاوی کدملی اش را تا روز یکشنبه، 31 فروردین ماه برای ما بفرستد، چهارم اردیبهشت و قبل از ماه مبارک رمضان تسهیلات حمایتی اش را دریافت خواهد کرد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 21 خرداد 1399 بروزرسانی: 21 خرداد 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 901

به "ارسال پیامک دریافت وام یک میلیونی تا جمعه شب ادامه دارد، واریز وام تا 4 اردیبهشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال پیامک دریافت وام یک میلیونی تا جمعه شب ادامه دارد، واریز وام تا 4 اردیبهشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید