آمادگی این بانک برای تحقق شعار سال

به گزارش پسرک کامپیوتری، مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: حرکت در راستا تحقق شعار سال و آمادگی برای مانع زدایی و پشتیبانی می تواند به حوزه تولید کشور و اشتغال زایی کمک کند.

آمادگی این بانک برای تحقق شعار سال

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، اسماعیل لله گانی در نشست شورای معاونان با بیان این مطلب گفت: حرکت در جهت تحقق شعار سال در اولویت برنامه ها واقع شده است و با تشکیل کمیته ای به همین منظور، برنامه ها و سیاست های بانک پس از تصویب هیأت مدیره، اطلاع رسانی می شود.

وی افزود: با توجه به تغییرات احتاقتصادی در حوزه های مختلف اقتصادی و رفع تحریم ها در سال جدید، باید آمادگی لازم را برای گسترش فعالیت ها در حوزه جذب مشتریان اعتباری و ارائه خدمات مناسب ارزی و ریالی به آن ها به ویژه در حوزه صادرات کشور داشته باشیم تا بتوانیم سهم بازار بانک از این فعالیت ها را افزایش دهیم.

لله گانی با اشاره به عملکرد بانک رفاه کارگران در سال گذشته گفت: پرداخت تسهیلات غیر حضوری به مستمری بگیران و بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی در شرایط شیوع ویروس کرونا خدمت جدید و بسیار ارزشمندی بود که رضایت مشتریان را نیز به همراه داشت.

وی ادامه داد: در سال گذشته با پرداخت تسهیلات به بخش های اقتصادی و ارائه طرح های متنوع، گام های خوبی در حوزه تولید کشور برداشته شد و سال جدید نیز برای تحقق شعار تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، باید با اجرای سیاست های اعتباری و رعایت بهداشت پرونده به تولید و اشتغال زایی به ویژه در مناطق محروم کشور کمک کنیم.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 16 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1400 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1525

به "آمادگی این بانک برای تحقق شعار سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی این بانک برای تحقق شعار سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید