مانور نظامی-دریایی مشترک روسیه و قزاقستان در دریای خزر

به گزارش پسرک کامپیوتری، گروه کشتی های روسیه و قزاقستان در جریان یک مانور نظامی-دریایی مشترک در آب های دریای خزر، عملیات نابودی اهداف هوایی دشمن فرضی و یاری رسانی به کشتی های آسیب دیده را با موفقیت به اجرا گذاشتند.

مانور نظامی-دریایی مشترک روسیه و قزاقستان در دریای خزر

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از خبرگزاری نووستی، دفتر مطبوعاتی ناحیه نظامی جنوبی روسیه گفت که گروه کشت ی های مشترک ناوگان نظامی-دریایی فدراسیون روسیه و جمهوری قزاقستان در جریان یک مانور نظامی که در سواحل دریای خزر جریان دارد، اهداف هوایی دشمن فرضی را نابود کردند.

طبق این اطلاعات، در جریان این مانور نظامی مشترک خدمه کشتی های دو کشور عملیات مقابله با حملات هوایی را به اجرا گذاشتند که طی آن اهداف هوایی دشمن فرضی به موقع شناسایی و با پرتاب موشک های کروز نابود شدند. در این عملیات جنگنده بمب افکن های سوخو-34 از ترکیب نیروهای متحد هوایی و سیستم های پدافند هوایی و ضدموشکی ناحیه نظامی جنوبی روسیه مشارکت داشتند. علاوه بر این، گروه کشتی های مشترک روسیه و قزاقستان وظایف مربوط به ارائه یاری های لازم به کشتی های آسیب دیده در نتیجه حمله یا دچار سانحه شده را نیز به اجرا گذاشتند.

این رزمایش نظامی مشترک از تاریخ 18 ماه مه (28 اردیبهشت) شروع شده و تا 24 ماه مه (سوم خرداد ماه) در مناطق نظامی-دریایی روسیه و قزاقستان در بخش های مرکزی دریای خزر ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 خرداد 1400 بروزرسانی: 26 خرداد 1400 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1587

به "مانور نظامی-دریایی مشترک روسیه و قزاقستان در دریای خزر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مانور نظامی-دریایی مشترک روسیه و قزاقستان در دریای خزر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید