صداوسیما تسلیم هشدارها شد؟، به نون خ آنتن ندادند

به گزارش پسرک کامپیوتری، شبکه اول سیما شامگاه چهارشنبه (20 فروردین ماه) به دلیل آنچه مناسبت نیمه شعبان بیان کرد، فیلم تکراری زندانی ها را جایگزین اولین قسمت از نون خ کرد.

صداوسیما تسلیم هشدارها شد؟، به نون خ آنتن ندادند

به گزارش پسرک کامپیوتری، سریال نون خ سعید آقاخانی در حالی از سوی مدیران تلویزیون مناسب پخش در مناسبتی شاد شناخته نشد که این مجموعه تلویزیونی کاملا از فضایی کمیک برخوردار است.

البته در روزهای گذشته به تناوب درخصوص مسائل احتمالی از جنس پایتخت 6 به رییس سازمان صداوسیما هشدارهایی داده شده بود.

ضمن اینکه تهیه کنندگی سریال نون خ را فردی عهده دار است که نامش در پایتخت 6 به عنوان مشاور پروژه آورده شده بود.

انتقادها به سریال پایتخت 6 که با پخش قسمت آخر به اوج خود رسید باعث شد که تلویزیون از پخش پشت صحنه این سریال صرف نظر کند و در ادامه نامه ای غیررسمی به رییس صداوسیما نسبت داده شد که از معاونش در امور سیما خواسته بود که ضمن بررسی حواشی این سریال تعیین کند، این اقدام حاصل اشتباه، بی توجهی و وادادگی است یا نتیجه عملیات مرموز و فتنه انگیز ستون پنجم فرهنگی دشمن؛ و البته این نامه در ادامه از سوی روابط عمومی کل صداوسیما که معمولا نشان داده به واکنش نسبت خبرهایی از این دست تمایل دارد، تکذیب نشد.

اما در شرایطی که شبکه اول سیما در شب های گذشته به دفعات با پخش تیزر سریال نون خ از آغاز سریال سعید آقاخانی پیش از موعد مقرر (ماه رمضان) خبر می داد، در نهایت در دقایق سرانجامی باقیمانده به پخش این سریال اعلام شد که فیلم طنز زندانی ها امشب ساعت 22:15 به جای سریال نون خ از شبکه یک پخش می شود؛ تصمیمی که برآورد ها برای تن دادن علی عسکری به هشدارها و انتقادها را قوت می بخشد. خصوصا که سینمایی زندانی ها که به بهانه کمدی بودن در مناسبتی شاد روی آنتن می رود به تازگی و پنجم فروردین ماه از همین شبکه پخش شده بود.

فیلم مسعود ده نمکی با بازی هدایت هاشمی، بهنام تشکر ، هومن برق نورد، برزو ارجمند و ... داستان طاها، دانشجوی الهیات برای نوشتن سرانجام نامه خود را روایت می کند که دو زندانی را با گذاشتن سند آزاد می کند غافل از آنکه آنها دنبال نقشه ای دیگر هستند.

روابط عمومی سیما در توضیح این فیلم آورده است: ده نمکی قصد دارد در این فیلم تاثیر معنویات بر زندانی ها را به تصویر بکشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 880

به "صداوسیما تسلیم هشدارها شد؟، به نون خ آنتن ندادند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صداوسیما تسلیم هشدارها شد؟، به نون خ آنتن ندادند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید