کاپیتان نفت مسجدسلیمان: گفته اند انتها ماه رمضان لیگ آغاز می گردد

به گزارش پسرک کامپیوتری، کاپیتان نفت مسجدسلیمان می گوید که صحبت هایی مبنی بر شروع تمرینات تیم ها در 20 اردیبهشت را شنیده است.

کاپیتان نفت مسجدسلیمان: گفته اند انتها ماه رمضان لیگ آغاز می گردد

صادق صادقی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره آخرین شرایط خود و تیم نفت مسجدسلیمان اظهار کرد: این روزها با هماهنگی مربیان خودمان در خانه و گاهی اوقات در سالن به صورت انفرادی تمرین می کنیم و روزانه از این تمرینات ویدئو می گیریم و برای مربیان ارسال می کنیم و شرایط بدنی مان را این گونه تا حدودی حفظ می کنیم.

او درباره حدس هایی درمورد آغاز تمرینات در 20 اردیبهشت گفت: واقعیتش صحبت هایی شده است که در این تاریخ تمرینات آغاز می شود و بعد از ماه مبارک رمضان لیگ دوباره آغاز به کار می نمایند اما تا این لحظه چیزی به صورت رسمی به باشگاه ها اعلام نشده و زمان مشخصی گفته نشده است. اگر هرچه زودتر یک تاریخ رسمی اعلام شود، باشگاه ها می توانند برنامه ریزی نمایند و آمادگی بدنی بازیکنان با تمرینات گروهی به آن ها برمی شود.

صادقی درباره عملکرد نفتی ها در این فصل اعلام کرد: خدا را شکر سال جاری عملکرد خیلی خوبی داشتیم و در جام حذفی هم به جمع چهار تیم رسیدیم. نیم فصل اول باختی نداشتیم و در نیم فصل دوم انصافاً روبروی تیم های مدعی خیلی خوب بازی می کردیم اما بازی هایی هم که باختیم همه دیدند چقدر عملکرد خوبی داشتیم. مطمئن باشید اگر لیگ ادامه پیدا کند بهتر از نیم فصل اول امتیاز جمع می کنیم.

او درباره عملکرد مهدی تارتار هم گفت: کار کردن با مهدی تارتار لذت بخش است چرا که او از نظر فنی و اخلاقی عالی است. نکته مهم این است که او وقت زیادی برای مسائل فنی می گذارد و همواره تمام کوشش خود را به کار می گیرد تا تیم پیروز شود و بهترین عملکرد را برای تیم به دست بیاورد. تارتار تاثیر بسزایی در تیم داشته است و حضور او باعث شده نتیجه خوبی بگیریم.

کاپیتان نفت مسجدسلیمان در خاتمه بیان کرد: هدف مان این است که بتوانیم رتبه مان را بهتر از این کنیم و در جام حذفی هم می توانیم با یک برد به فینال برویم و حتی قهرمان شویم اما مهم این است که کوشش کنیم تا عملکرد بهتری از خود نشان دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 931

به "کاپیتان نفت مسجدسلیمان: گفته اند انتها ماه رمضان لیگ آغاز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاپیتان نفت مسجدسلیمان: گفته اند انتها ماه رمضان لیگ آغاز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید