هیچ توجیه و بهانه ای برای شکست تیم ملی وجود ندارد، گل زدم اما چه فایده؟!

به گزارش پسرک کامپیوتری، خبرنگاران: بازیکن تیم ملی می گوید که عذر و بهانه ای برای شکست تیم ملی برابر عمان وجود ندارد.

هیچ توجیه و بهانه ای برای شکست تیم ملی وجود ندارد، گل زدم اما چه فایده؟!

محسن مسلمان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی پسرک کامپیوتری در خصوص شکست 3 بر یک تیم ملی برابر عمان گفت: خیلی بد بازی کردیم و هیچ توجیه و بهانه ای برای این باخت وجود ندارد. البته هوا به صورت وحشتناکی گرم بود و کار بازیکنانی که در نیمه اول بازی کردند بسیار سخت بود ولی در نیمه دوم شرایط کمی بهتر شد.

او در پاسخ به این سوال که چرا این بازی شب برگزار نشد، عنوان نمود :دلیلش را درست نمی دانم ولی ظاهرا قرار بود فینال جام حذفی عمان بعد از این بازی برگزار گردد و شاید به این خاطر بازی را عصر برگزار کردند.

مسلمان در خصوص گلی که زد، تاکید نمود: من گل زدم اما چه فایده که باختیم؟ آنها سه توپ روی دروازه آوردند و تبدیل به گل شد، این در حالی است که ما در نیمه دوم بهتر بازی کردیم. با این حال بهانه نباید بیاوریم و باید از این باخت بد درس بگیریم. خوشحالم که اولین گل ملی ام را زدم و امیدوارم در آینده هم بازی های خوبی انجام دهم.

وی در خصوص وضعیتش برای فصل آینده گفت: یک سال دیگر با ذوب آهن قرارداد دارم و اگر شرایط از لحاظ اقتصادی و بستن تیم خوب باشد از ذوب آهن نمی روم چون چند سال اینجا بازی کردم و راحت هستم. با این حال اول باید تکلیف بازی های پلی آف روشن گردد ضمناً باید با فرهاد کاظمی هم صحبت کنم چون نظر او برای من بسیار مهم است.

منبع: تسنیم
انتشار: 31 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 220

به "هیچ توجیه و بهانه ای برای شکست تیم ملی وجود ندارد، گل زدم اما چه فایده؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ توجیه و بهانه ای برای شکست تیم ملی وجود ندارد، گل زدم اما چه فایده؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید