نشست مشترک کمیسیون اصل 90 مجلس و بانک مرکزی

به گزارش پسرک کامپیوتری، خبرگزاری خبرنگاران- جلسه مشترک برخی از اعضای کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی به منظور بحث و بررسی درخصوص مسایل و موضوعات مختلف ارزی در محل این بانک برگزار گشت.

نشست مشترک کمیسیون اصل 90 مجلس و بانک مرکزی

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران از بانک مرکزی، جلسه مشترک تعدادی از اعضای کمیسیون اصل نودم مجلس شورای اسلامی با حضور سیدمحمودنبویان، نایب رئیس کمیسیون اصل نودم مجلس و الهام آزاد، رئیس کمیته حقوقی و قضایی کمیسیون مذکور، در این بانک دیروز برگزار و درباره مسایل و موضوعات مختلف ارزی و آخرین اقدامات بانک و تحولات اجرا شده بحث و بررسی شد.

در این جلسه، معاون و مدیران بخش ارزی این بانک، گزارشی از شرایط و اقدامات اجرا شده در شرایط سخت بانک مرکزی در دو سال و نیم جنگ اقتصادی را مطرح کردند.

ذکر این نکته ضروری است که طی این جلسه پناهی، معاون ارزی بانک مرکزی به تشریح اقدامات این بانک در دوران جنگ اقتصادی به منظور ساماندهی نظام تجارت خارجی و ارتقای شفافیت و سامانه های سیستمی و عملیاتی بخش ارزی و ارتقای کارایی و کاهش دخالت انسانی و نیز کنترل و مدیریت جریان منابع و مصارف ارزی کشور در راستای حمایت از تولید داخلی و خنثی سازی تحریم ها پرداخت.

همچنین معاون ارزی بانک مرکزی بر حمایت از اقدامات و اصلاحات ساختاری اجرا شده از سوی این بانک تاکید کرد.

گفتنی است در این جلسه، سیدمحمود نبویان و الهام آزاد اعضای کمیسیون اصل نودم مجلس شورای اسلامی نیز از زحمات بانک مرکزی در این شرایط سخت تشکر و راهکار های لازم و پیشنهادات را به منظور بهبود امور و فعالیت ها ارائه کردند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 24 اسفند 1399 بروزرسانی: 24 اسفند 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1424

به "نشست مشترک کمیسیون اصل 90 مجلس و بانک مرکزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست مشترک کمیسیون اصل 90 مجلس و بانک مرکزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید