نشان داود رشیدی سال جاری اهدا نمی گردد

به گزارش پسرک کامپیوتری، احترام برومند تأکید کرد به دلیل همدردی با مردم آسیب دیده در یک سال اخیر چهارمین دوره مراسم اهدای نشان داود رشیدی به شیوه 3 دوره گذشته برگزار نمی گردد.

نشان داود رشیدی سال جاری اهدا نمی گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از مهر، احترام برومند همسر زنده یاد داود رشیدی درباره شرایط برگزاری چهارمین دوره مراسم اهدای نشان داود رشیدی که 3 دوره گذشته آن هر سال همزمان با سالروز درگذشت این چهره مطرح هنر ایران در روز 5 شهریور برگزار گردید، گفت: ما هر سال بعد از تعطیلات نوروز برنامه ریزی برای برگزاری مراسم اهدای نشان داود رشیدی را آغاز می کردیم ولی امسال بعد از تعطیلات نوروزی سال 99 و به دلیل شرایط و شرایط جامعه و شیوع ویروس کرونا، گرفتار شک و تردید در برنامه ریزی بودیم.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط خاصی که در ایران وجود دارد و همه درگیر ویروس کرونا هستند، مراسم را به شیوه سه دوره گذشته خود برگزار نمی کنیم. برومند با اشاره به اینکه همه اقشار و مشاغل ایران بر اثر شیوع ویروس کرونا صدمه خورده اند، تأکید کرد: تصمیم گرفتم به احترام تمام مردمی که طی یک سال اخیر آسیب و صدمه دیده اند و همدردی با مردمی که در شرایط سپری شده، عزیزان خود را از دست داده اند، چهارمین دوره مراسم اهدای نشان داود رشیدی را در امسال برگزار نکنیم.

این هنرمند شناخته شده در بخش پایانی سخنان خود یادآور شد: روز 5 شهریور به وسیله فضای مجازی یاد و خاطره داود رشیدی را زنده نگه می داریم و در خدمت هنرمندان و مردم عزیز هنردوست خواهیم بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 مهر 1399 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1088

به "نشان داود رشیدی سال جاری اهدا نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشان داود رشیدی سال جاری اهدا نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید