نحوه صدور گذرنامه زیارتی موقت ، افزایش ساعات کار دفاتر پلیس

به گزارش پسرک کامپیوتری، رییس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا از افزایش ساعات کار دفاتر پلیس+10 و پلیس مهاجرت در ایام اربعین اطلاع داد.

نحوه صدور گذرنامه زیارتی موقت ، افزایش ساعات کار دفاتر پلیس

به گزارش ایسنا، سرهنگ محمدرضا طبایی در پاسخ به پرسش ایسنا در خصوص شیوه صدور گذرنامه زیارتی موقت، گفت: صدور این گذرنامه از دیروز تحت عنوان برگ تردد اربعین شروع شده است و فردی که قصد سفر به کشور عراق برای زیارت اربعین را داشته باشد با مراجعه به پلیس+10 درخواست خود را ثبت خواهد نمود و برگ تردد برای این فرد رایگان صادر و ارسال خواهد شد.

وی اضافه نمود: گذرنامه این فرد نیز با دریافت هزینه و پس از ایام اربعین برایش ارسال خواهد شد.

طبایی درباره ساعت کار دفاتر پلیس مهاجرت و گذرنامه، گفت: در این ایام دفاتر پلیس مهاجرت و گذرنامه موظف هستند تا زمان مراجعه متقاضیان در محل حاضر بوده و اقدام به ارائه خدمات نمایند. دفاتر پلیس+10 نیز تا ساعت 20 فعال بوده و موظف هستند که کار مردم در حوزه گذرنامه را انجام دهند.

سرهنگ طبایی، دلیل چاپ برگه گذر موقت را افزایش شمار متقاضیان اعلام نمود و گفت: به تمام فرودگاه ها و پایانه های کشور عراق اعلام شده که این برگه را بپذیرند و مسئله ای در این خصوص وجود ندارد.

وی در خصوص حداقل اعتبار گذرنامه برای سفر عراق نیز گفت: به دارندگان گذرنامه ای که دارای اعتبار اعم از شش ماه و سه ماه و ... باشد اجازه خروج داده خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 353

به "نحوه صدور گذرنامه زیارتی موقت ، افزایش ساعات کار دفاتر پلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه صدور گذرنامه زیارتی موقت ، افزایش ساعات کار دفاتر پلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید