مقاله: سفر به کانادا در زمان همه گیری ویروس کرونا (دانشجویان)

به گزارش پسرک کامپیوتری، شما باید یک نامه شرح ارسال کنید و در آن دلایلی را عنوان کنید که باعث شده اند شما نتوانید مدارک خواسته شده برای تکمیل پرونده اخذ ویزای تحصیلی (مانند نامه پذیرش دانشگاه یا سند اثبات ثبت نام در دانشگاه) را ارائه دهید. درخواست ویزای شما ریجکت نمی گردد اگر نتوانید مدارک مورد احتیاج را ارسال کنید. وقتی آنالیز پرونده شما آغاز شد، سفارت در خصوص مدارک ناقص سوال می نماید و اگر لازم باشد به شما فرصت می دهد تا این مدارک را تهیه کنید.

مقاله: سفر به کانادا در زمان همه گیری ویروس کرونا (دانشجویان)

وقتی به خاک کانادا رسیدید، افسر خدمات مرزی تصمیم نهایی در خصوص واجد شرایط بودن شما در خصوص ورود به کانادا را خواهد گرفت.

برای ورود به کانادا مطمئن شوید که سندی دارید که نشان می دهد شما از محدودیت های مسافرتی معاف هستید و این که برای یک هدف غیر اختیاری یا غیر انتخابی به کانادا آمده اید.

به خاطر تاثیرات همه گیری ویروس کرونا، آنالیز درخواست های اخذ ویزای تحصیلی کانادا (استادی پرمیت) به صورت معمول انجام نمی گردد و زمان دقیقی برای آنالیز پرونده ها ارائه نمی گردد.

اگر شما نتوانید درخواست خود را با مدارک کامل ارائه دهید، آنالیز پرونده شما در 2 مرحله انجام می گردد:

در بدو ورود افسر خدمات مرزی عوامل مختلفی را در خصوص سفر شما آنالیز می نماید:

برای این که آنالیز پرونده های اشخاصی که از محدودیت های مسافرتی معاف هستند ادامه داشته باشد، دولت کانادا به طور موقت تغییراتی در نحوه درخواست ویزای بازدیدکننده، ویزای کاری و ویزای تحصیلی کانادا داده است. اگر شما بیرون از کانادا هستید و می خواهید برای دریافت استادی پرمیت اقدام کنید، باید این کار را به صورت آنلاین و به وسیله وبسایت رسمی اداره مهاجرت این کشور انجام دهید.

منبع مقاله: سفر به کانادا در زمان همه گیری ویروس کرونا (دانشجویان)

انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1171

به "مقاله: سفر به کانادا در زمان همه گیری ویروس کرونا (دانشجویان)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: سفر به کانادا در زمان همه گیری ویروس کرونا (دانشجویان)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید