معاون باشگاه استقلال: بازیکنان باید در تست پزشکی شرکت نمایند، دل جپاروف با استقلال است

به گزارش پسرک کامپیوتری، هادی مباشری، معاون اجرایی باشگاه استقلال گفت که درخواست وینفرد شفر این است که همه بازیکنان در تست پزشکی شرکت نمایند.

معاون باشگاه استقلال: بازیکنان باید در تست پزشکی شرکت نمایند، دل جپاروف با استقلال است

به گزارش خبرنگار ورزشی پسرک کامپیوتری، با وجود اینکه صحبت های زیادی برای بازگشت دوباره سرور جپاروف به استقلال مطرح شده، اما هنوز این بازیکن توافقی با مسئولان باشگاه ننموده است. هادی مباشری معاون اجرایی باشگاه استقلال در گفت وگو با پسرک کامپیوتری، درباره علت این موضوع گفت: امیرحسین فتحی شخصا با این بازیکن صحبت می نماید. شرط اساسی وینفرد شفر، حضور جپاروف در تست پزشکی است. نه تنها جپاروف، بلکه نفرات جدید همراه بازیکنان فعلی باید تست پزشکی بدهند.

معاون اجرایی باشگاه استقلال گفت: دل جپاروف با استقلال است و می خواهد به تیم بازگردد، اما ایجنت او گفته که اول قرارداد امضا گردد و سپس در تست پزشکی شرکت کند. هنوز جپاروف به طور مستقیم نظرش را درباره تست پزشکی نداده، اما می دانیم دلش با استقلال است.

وی اضافه نمود: بازیکنان فعلی طبق تصمیم شفر، پنجشنبه و جمعه هفته جاری در تست های پزشکی شرکت خواهند کرد. مربی می خواهد بداند که وضعیت بازیکنانش در تعطیلات به لحاظ آمادگی، بدنی، چربی و ... چطور است. شفر به بازیکنان برنامه تمرینی داده که مثلا روزی 30 دقیقه تمرین نمایند، برای او مهم است که آیا بازیکن برنامه هایش را اجرایی نموده است یا نه. آیا بازیکن در تعطیلات خورده و خوابیده یا تمرینات را انجام داده است. کمیته پزشکی باشگاه و در رأس آن دکتر امین نوروزی نیز، حساسیت زیادی روی این مسئله داشته و دوست دارند همه پرونده های پزشکی بازیکنان را در اختیار داشته باشند.

مباشری در خصوص وضعیت سیدحسین حسینی بیان کرد: بحث مذاکره با بازیکن برعهده من نیست و فتحی شخصا خودشان این موضوع را پیگیر می نماید. حسینی قرار است فردا یا پس فردا در تست پزشکی شرکت کند.

وی درباره زمان سفر تیم استقلال به قطر برای برگزاری اردو گفت: قرارمان پانزدهم دی ماه است، اما اگر مسئله ای پیش بیاید، بیستم دی راهی قطر می شویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 57

به "معاون باشگاه استقلال: بازیکنان باید در تست پزشکی شرکت نمایند، دل جپاروف با استقلال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون باشگاه استقلال: بازیکنان باید در تست پزشکی شرکت نمایند، دل جپاروف با استقلال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید