غفوری: در موردآن آقا از مجیدی سوال کنید!

به گزارش پسرک کامپیوتری، کاپیتان تیم فوتبال استقلال ضمن عذر خواهی دوباره از هواداران این تیم به خاظر نتایج اخیر گفت: مطمئن باشید هر کاری از دستم بربیاید برای آرامش استقلال از این به بعد انجام خواهم داد و این نوید را می دهم که تیم ما به روز های خوبش برگردد.

غفوری: در موردآن آقا از مجیدی سوال کنید!

به گزارش گروه ورزشی پسرک کامپیوتری، وریا غفوری در مورد اتفاقاتی که طی روزهای اخیر بعد از دربی رخ داده و اینکه علی خطیر معاون سابق باشگاه استقلال صحبت هایی را علیه وی انجام داده است، گفت: من نمی خواهم حرفی بزنم که آرامش را از تیم مان بگیریم. واقعیت امر این است که می خواهم استقلال در آرامش باشد چون الان نسبت به همه چیز احساس مسئولیت می کنم.

وی اضافه نمود: نمی خواهم اصلاً وارد دعوای رسانه ای شوم و می دانم که شرایط تیم ما خوب نیست. تنها هدفم این است که آرامش به تیم استقلال برگردد اما یاد گرفته ام وقتی این پیراهن را می پوشم از حق استقلال و هوادارانش دفاع کنم.

غفوری در مورد ادعاهای علی خطیر علیه خودش گفت: مطمئن باشید هر کسی هر صحبتی می کند به زمانش باید آن را ثابت کند. برای شناخت اینطور افراد شما بهتر است از یکی از اسطوره های باشگاه استقلال آقای فرهاد مجیدی سؤال کنید. خود آقای مجیدی بهتر می توانند شرح دهند که به چه نتایجی در موردآن آقا رسیده است. وقتی فرهاد مجیدی به عنوان یک بزرگتر که سال ها در این تیم بازی کرده و چند پیراهن بیشتر از ما در استقلال پوشیده چندی پیش در مورد این افراد به نتیجه رسیده منِ ووریا غفوری چه باید بگویم.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال شرح داد: فقط توصیه می کنم شما در مورد این افراد از آقای مجیدی و آن کارمند خانم زحمت کش ذیحساب باشگاه که رفتارهای عجیب و غریب دیده است سؤال کنید چه اتفاقاتی رخ داده است. به نظرم آقای فرهاد مجیدی می تواند در مورد دلایل رفتنش از استقلال صحبت کند و واقعیت ها را به همه بگوید و من هم بیشتر از این نمی خواهم در مورد این چنین افرادی صحبت کنم.

وی در خاتمه گفت وگو با فارس گفت: از طرف خودم و مجموعه باشگاه استقلال به خاطر باخت در دربی عذرخواهی می کنم و به خاطر نتایج چند هفته اخیر خودم را مسئول می دانم مطمئن باشید هر کاری از دستم بربیاید برای آرامش استقلال از این به بعد انجام خواهم داد و این نوید را می دهم که تیم ما به روزهای خوبش برگردد. از هواداران استقلال هم می خواهم که مثل همیشه پشتیبان تیم ما باشند و ما را حمایت کنند و قول می دهم که شادی را به دل آنها برگردانیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 340

به "غفوری: در موردآن آقا از مجیدی سوال کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غفوری: در موردآن آقا از مجیدی سوال کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید