عامل انتشار کلیپ جعلی حمله به مرغداری نیکشهر دستگیر شد

به گزارش پسرک کامپیوتری، تهران (پانا) - رییس پلیس فتا انتظامی سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری عامل انتشار کلیپ جعلی و غیر واقعی حمله شهروندان به یک مرغداری در فضای مجازی اطلاع داد و گفت: متهم توسط پلیس فتا شهرستان نیکشهر دستگیر شد.

عامل انتشار کلیپ جعلی حمله به مرغداری نیکشهر دستگیر شد

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسن کیخا با اشاره به انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر اینکه در پی افزایش قیمت مرغ و کمبود آن تعدادی از شهروندان در شهرستان نیکشهر به یک مرغداری هجوم بردند، گفت: با اقدامات فنی اجرا شده و هماهنگی قضائی با دادستان شهرستان نیکشهر شناسایی و دستگیری عامل انتشار این کلیپ در دستور کار پلیس فتا نهاده شد که فرد مورد نظر دستگیر و به اتهام تشویش اذهان عمومی به مرجع قضایی معرفی گردید.

وی اضافه نمود: یکی از اولویت های پلیس، ارتقاء امنیت روانی جامعه است لذا افرادی که به هر ترتیب بخواهند این امنیت را به مخاطره بیندازند، قطعا با برخورد جدی پلیس روبرو خواهند شد و تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

رییس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان به گفته ها و اظهارات صاحب مرغداری در کلیپ منتشر شده در فضای مجازی اشاره نمود و گفت: ماجرای شلوغی اصلا ارتباطی به سرقت مرغ نداشته و افراد با پرداخت وجه اقدام به خریداری مرغ از مرغداری یاد شده نموده اند.

در این کلیپ ادعا شده بود که مردم به یک مرغداری در شهرستان نیکشهر هجوم آورده و مرغ ها را به سرقت برده اند در حالی که بنا به اظهار صاحب این مرغداری چنین خبری صحت ندارد بلکه مردم هر تعداد مرغ که خواستند از داخل این مرغداری انتخاب و قیمت آن را پرداخت کردند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 9 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1400 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1512

به "عامل انتشار کلیپ جعلی حمله به مرغداری نیکشهر دستگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عامل انتشار کلیپ جعلی حمله به مرغداری نیکشهر دستگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید