سرپرست مدیریت پیشگیری شهرداری همدان: پلمب 15 واحد صنفی متخلف در همدان

به گزارش پسرک کامپیوتری، سرپرست مدیریت پیشگیری و برطرف تخلفات شهری شهرداری همدان از پلمب 15 واحد صنفی متخلف در همدان اطلاع داد.

سرپرست مدیریت پیشگیری شهرداری همدان: پلمب 15 واحد صنفی متخلف در همدان

به گزارش خبرنگار از ،حسین مردانی سرپرست مدیریت پیشگیری و برطرف تخلفات شهری شهرداری همداناز پلمب 15 واحد صنفی متخلف در همدان اطلاع داد و گفت: با توجه به بند 20 و تبصره یک بند 2 ماده 55 قانون شهرداری و نیز اجرای طرح برطرف سد معبر از معابر عمومی همدان و با توجه به اخطاریه های قبلی به صنوف در مورد رعایت حقوق شهروندی و عدم سد معبر، تعداد 15 مورد از واحدهای صنفی متخلف طی یکماهه گذشته پلمب شده اند.

وی گفت: این واحدها به علت تجاوز به معبر عمومی، ایجاد سدمعبر و اخلال در تردد شهروندان توسط واحد پلمب برطرف سد معبر و با همکاری اتاق اصناف و نیروی انتظامی پلمب شد.

سرپرست مدیریت پیشگیری و برطرف تخلفات شهری شهرداری همدان به اجرای طرح ساماندهی دستفروشان در رینگ اول شهر اشاره و بیان کرد: بساط گستران پیاده راه بوعلی که فقط در طرح شب بازار بوعلی از ساعت 19:30 به بعد اجازه فعالیت دارند با توجه به مطالبات شهروندان و کسبه باید تنها در کنار گذر پیاده راه اقدام به بساط گستری نموده و از پهن کردن بساط در وسط پیاده راه به شدت خودداری نمایند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 63

به "سرپرست مدیریت پیشگیری شهرداری همدان: پلمب 15 واحد صنفی متخلف در همدان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست مدیریت پیشگیری شهرداری همدان: پلمب 15 واحد صنفی متخلف در همدان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید