دلایل افت پرسپولیس و تساوی برابر گل گهر، یک تیم کامل از دست دادیم

به گزارش پسرک کامپیوتری، به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی پس از تساوی یک - یک پرسپولیس مقابل گل گهر سیرجان در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال گفت: بازی خوبی از هر دو تیم انجام شد. نیمه اول با توجه به تغییراتی که داشتیم نیمه خوبی بود. این تغییرات باعث شد کمی ناهماهنگ باشیم اما هر زمان در زمین حریف پاس دادیم به موقعیت رسیدیم و در ضربات ایستگاهی خطرناک بودیم.

دلایل افت پرسپولیس و تساوی برابر گل گهر، یک تیم کامل از دست دادیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اضافه نمود: زمان خیلی بدی در نیمه اول گل خوردیم. این کار ما را سخت کرد. نیمه دوم خوب بازی کردیم و به بازی سرعت دادیم و فرصت های خوبی کسب کردیم. وقتی پاس می دادیم کارمان شکل گرفت و در عمق و کناره ها برتر بودیم. در مجموع می توانستیم بازی را ببریم اما وقت بدی گل خوردیم.

یحیی درباره نقاط قوت حریف سیرجانی تاکید کرد: گل گهر در ضربات ایستگاهی خیلی قوی بود و نباید این همه به حریف ضربات آزاد می دادیم. بازیکنان ما برای اینکه جبران کنند خیلی زحمت کشیدند، می توانستیم برنده شویم اما نشد.

سرمربی پرسپولیس در خصوص تغییراتی که امروز در ترکیب تیمش ایجاد کرد، گفت: بازی قبلی هم گفتم، وقتی بازی ها زیاد است فرصت زیاد است بازیکنان با هم هماهنگ شوند ولی در این 2 سال در هر پست بازیکن از دست دادیم. یک تیم کامل از پرسپولیس رفت. این شرایط سخت است و جذب بازیکن و استخدام آنهایی که با باشگاهشان قرارداد دارند، سخت است.

وی ادامه داد: بازیکنان تازه ما هم نیاز به اعتماد ما دارند و این فرایند زمان بر است تا تیم ساخته شود. این مشکل را در 2 سال اخیر بارها برخورد کردیم و بازیکنان خوبمان جدا شدند ولی این بازیکنان هم در حد و توان زحمت می کشند. باید به آنها اعتماد کرد و فضا را برای آرامش آنها فراهم کرد.

گل محمدی درباره نگرانی هواداران از عملکرد تیم و احتمال از دست دادن پنج قهرمانی متوالی گفت: یکسری مسائل داریم که جای گفتن آنها نیست. همه اتفاقاتی که علیه تیم افتاده برای ما رخ داده است. فقط بحث جدایی بازیکنان نیست و مسائل دیگری هم داریم. اینها مسائلی نیست که در این کنفرانس صحبت شود. باید صبورتر باشیم و نقاط ضعفمان را برطرف کنیم.

سرمربی سرخپوشان درباره احتمال جذب دو بازیکن تاجیکستانی یادآور شد: با این 2 بازیکن صحبت هایی شده است. فردا آخرین روز جابجایی است، باید تا فردا صبر کنیم، هنوز چیزی صد در صد درست نشده است و باید منتظر بمانیم. باید دید شرایط تیم چگونه پیش می رود. باید با گرفتن بازیکن نقاط ضعف را برطرف کنیم اما جذب بازیکنی که در شرایط بازی باشد و کیفیت خوبی داشته باشد راحت نیست. امیدوارم رضایت هواداران را رفته رفته به دست می آوریم.

سرمربی پرسپولیس درباره تصمیم به تغییر در ثبات همیشگی بازیکنان حاضر در ترکیب شرح داد: همه بازیکنان پرسپولیس در یک سطح هستند. بازیکنی نداریم که خیلی با بقیه اختلاف فنی داشته باشد. باید از انرژی همه استفاده کنیم. باز هم می گویم باید به آنها اعتماد کرد. این تغییرات نسبت به بازی قبل وجود داشت ولی چون با سیستم تازه کم تمرین کرده بودیم ولی انصافا در نیمه اول خوب بازی کردیم. باز هم در نیمه دوم تغییرات داشتیم و 5 تعویض کردیم، هر بازیکنی وارد زمین می شود با جان مایه می گذارد که نیاز است به آنها اعتماد کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 آذر 1400 بروزرسانی: 12 آذر 1400 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1808

به "دلایل افت پرسپولیس و تساوی برابر گل گهر، یک تیم کامل از دست دادیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلایل افت پرسپولیس و تساوی برابر گل گهر، یک تیم کامل از دست دادیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید