دسیسه مرگبار مادر و دختر برای پسر پولدار

به گزارش پسرک کامپیوتری، حکم زندان دختر جوان که با همدستی مادرش پسر پولداری را به تله انداخته و به طمع دریافت پول میلیونی از وی او را کشته بود، در حالی در دیوان عالی کشور نقض شد که مادر وی در زندان به خاطر سکته قلبی جان سپرد.

دسیسه مرگبار مادر و دختر برای پسر پولدار

به گزارش،شهریورماه سال 96 بقایای جسد یک مرد جوان در حاشیه جاده هراز پیدا شد. شواهد نشان می داد مدت زیادی از مرگ گذشته و جسد مکوششی شده است. جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و کارشناسان پزشکی قانونی علت مرگ را خفگی اعلام کردند. در حالی که کوشش پلیس برای افشای هویت قربانی شروع شده بود مرد میان سالی به پلیس آگاهی رفت و از ناپدید شدن پسر جوانش به نام کامران اطلاع داد. شواهد نشان می داد پسر جوان چند روزبود به طرز مرموزی ناپدید شده و یک دختر با خانواده او تماس گرفته و در ازای آزادی اش پول خواسته بود.

نشانی هایی که مرد میان سال از پسرش ارائه داد با نشانی های جسد ناشناس مطابقت داشت. به این ترتیب مرد میان سال به پزشکی قانونی رفت و جسد پسرش را شناسایی کرد.

در حالی که تحقیقات برای کشف راز این جنایت ادامه داشت پلیس رد یک مادر و دختر را دراین ماجرا یافت و فهمید کامران آخرین بار به دیدار آن ها رفته بود.

آن ها بازداشت شدند و دخترجوان لب به اعتراف گگردد.

وی گفت: در دوردور های شبانه با مقتول آشنا شدم و بعد از آن باهم دوست شدیم. چون پسر پولداری بود با مادرم نقشه کشیدیم تا او را گروگان بگیریم و در قبال آزادی اش از خانواده اش پول بخواهیم. من طبق نقشه او را به خانه دعوت کردم و در قهوه اش قرص خواب آور ریختیم. بعد با تلفن خودش به خانواده اش زنگ زدیم و برای آزادی اش نیم میلیارد تومان پول خواستیم.

مادر دختر جوان قتل کامران را گردن گرفت. وی گفت: دخترم به من گفته بود با پسری دوست شده که ماشین تیگو دارد. به دخترم گفتم او را به خانه بیاورد تا از او اخاذی کنیم. ما به او قهوه مسموم خوراندیم و کارت عابربانکش را گرفتیم، اما او رمز را اشتباهی به ما داد. ما سه شبانه روز او را در خانه مان نگه داشتیم، اما مقاومت کرد. من او را با اتوی داغ شکنجه کردم، اما باز هم رمز کارتش را نگفت.

وی ادامه داد: خانواده او هم در پرداخت نیم میلیارد تومان پول تعلل می کردند و قصد داشتند با پلیس تماس بگیرند. به همین دلیل عصبانی شدم و با کشیدن کیسه پلاستیکی روی سرش او را خفه کردم. بعد از سه روز وقتی دیدم جسد در حال متعفن شدن است او را با ساطور تکه تکه کردم. بقایای جسد را داخل ساک گذاشتم و در جاده هراز رها کردم. من چاقو و ساطور را نیز در قلعه حسن خان انداختم.

با اعتراف های این زن و دخترش آن ها در شعبه دوم دادگاه کیفری به ریاست قاضی محسن زالی و با حضور دو قاضی مستشار محاکمه شدند.

در جلسه دادگاه دختر جوان گفت: از وقتی مادرم درجریان دوستی من با کامران نهاده شد از من خواست اورا به خانه ببرم. ما قبلاً نیز با همین شیوه از یک مرد 60 میلیون تومان اخاذی نموده بودیم. من به خواسته مادرم کامران را به خانه مان بردم و دست وپای او را بستم. حتی وقتی مادرم کیسه پلاستیکی را روی سر کامران کشید آن را پاره کردم تا نفس بکشد. اما روز بعد دیدم مادرم در حال گریه است. وقتی علتش را پرسیدم گفت کامران را کشته است. من واقعا در قتل پسر جوان دستی نداشتم. مادر وی نیز قتل را گردن گرفت.

در خاتمه جلسه قضات زن میان سال را به قصاص ودخترش را به 20 سال زندان محکوم کردند. پرونده در دیوان عالی کشور تحت رسیدگی قرار داشت که از زندان خبر رسید زن میان سال به دلیل سکته قلبی جان سپرده است. با مرگ این زن قضات دیوان عالی کشور حکم زندان دختر جوان را شکستند و اعلام کردند مجازات وی کافی نیست و ضروری است او بار دیگر در شعبه هم عرض محاکمه گردد.

پرونده برای رسیدگی دوباره به شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا دختر جوان بار دیگر از خود دفاع کند.

در این میان روشن شد زن میان سال سال ها پیش نیز دست به جنایت خانوادگی زده و همسر اولش را کشته است.

دختر جوان در تشریح قتل پدرش گفت: مادرم از سال ها قبل با پدرم اختلاف داشت. به همین دلیل چند سال قبل وقتی که من نوجوان بودم پدرم را کشت. او همان زمان توانست رضایت خانواده پدرم را جلب کند و بدون این که مدت زیادی در زندان بماند آزاد شد. ما به خاطر آبرویمان راز این قتل را پنهان نگه داشتیم و به همه گفتیم پدرمان به خاطر سکته فوت نموده است.

منبع:خراسان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 499

به "دسیسه مرگبار مادر و دختر برای پسر پولدار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دسیسه مرگبار مادر و دختر برای پسر پولدار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید