در فروش مهدی طارمی و سانتوس پنهان کاری نکردم

به گزارش پسرک کامپیوتری، به گزارش خبرنگاران، آنتونیو سیلوا کامپوس رئیس باشگاه ریوآوه بعد از گذشت چند ماه فرایند فروش مهدی طارمی و نونو سانتوس دو بازیکن سابق این باشگاه را به تیم های پورتو و اسپورتینگ لیسبون تشریح کرد و آن را کار سختی دانست که به خوبی از عهده اش بر آمده است.

در فروش مهدی طارمی و سانتوس پنهان کاری نکردم

وی گفت: انجام این معاملات کار بسیار دشواری بود. می توانم بگویم ساعت های زیادی زمان برد و سفرهایی بین لیسبون و پورتو صورت گرفت. بعضی از جلسات هم در طول راه بود.

کامپوس تاکید کرد: باشگاه ریوآوه رابطه خوبی با هر دو باشگاه پورتو و اسپورتینگ دارد. تلاش برای مذاکره با دو باشگاهی که به یک خرید مشترک علاقه مند بودند، آسان نبود. سعی کردم تا جایی که ممکن است با روسای آن دو باشگاه صادق باشم. هرگز چیزی را پنهان نکردم و آنها را فریب ندادم. هم به پورتو و هم به اسپورتینگ اعلام کردم که باشگاه مقابل خواهان این بازیکنان است. نمی خواستم با فروش یک بازیکن، رابطه ریوآوه با یکی از این باشگاه ها قطع شود.

رئیس باشگاه ریوآوه ادامه داد: تلاش خودم را به کار بستم و سانتوس به اسپورتینگ و طارمی به پورتو رفت. بازیکنان خود را بین دو باشگاه تقسیم کردیم و معامله خوبی انجام دادیم و توانستیم با هم دوست بمانیم.

کامپوس همچنین تاکید کرد که رقم دقیق نقل و انتقال طارمی و سانتوس بعداً به اعضای باشگاه اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 آذر 1399 بروزرسانی: 11 آذر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1224

به "در فروش مهدی طارمی و سانتوس پنهان کاری نکردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در فروش مهدی طارمی و سانتوس پنهان کاری نکردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید