درخشان: با بازیکنان فعلی در لیگ هم دچار مشکل می شویم چه برسد به آسیا، از نظر بدنی ایده آل نیستیم

به گزارش پسرک کامپیوتری، سرمربی تیم نفت تهران گفت: باید بازیکن خوب خارجی بگیریم تا به ما یاری نمایند در غیر این صورت کار سختی خواهیم داشت و در لیگ برتر دچار مشکل می شویم، چه برسد به آسیا.

درخشان: با بازیکنان فعلی در لیگ هم دچار مشکل می شویم چه برسد به آسیا، از نظر بدنی ایده آل نیستیم

با جزایر مالزی تور از توسعه یافته ترین کشور شرق آسیا دیدن کنید. با ما به کوالالامپور ، پنانگ و لنکاوی سفر کنید و از سفری دل انگیز لذت ببرید.

به گزارش خبرنگاران از تبریز، حمید درخشان پس از شکست شکست دو بر یک نفت تهران مقابل تراکتورسازی، گفت: بازی خوبی بود و به تیم تراکتورسازی تبریک می گویم. مسائل زیادی داشتیم و در این بازی حضور پیدا کردیم تا شرایط مان را بهتر کنیم. از نظر بدنی ایده آل نیستیم.

وی اضافه نمود: با وجود مسائلی که داشتیم، بازی بسته ارائه نکردیم. کوشش کردیم با دست پر از زمین خارج شویم، اما نشد. اشتباه هایی که در خط میانی ما دیده می شد، باعث شد تمرکز لازم را نداشته باشیم. امیدوارم مسائل مان را حل کنیم و بتوانیم بهتر از چیزی که بودیم، باشیم.

سرمربی تیم نفت تهران در خصوص صحنه پنالتی تراکتورسازی در دقایق پایانی بازی، گفت: من از آن صحنه دور بودم و ندیدم. اگر داور تشخیص داده، حتما درست بوده است. به همین خاطر من در خصوص آن صحبت نمی کنم. حتماً یاری داور صحیح دیده که پنالتی اعلام نموده است.

درخشان با اشاره به شرایط بحرانی نفت تهران، اعلام نمود: ما زمانی به نفت آمدیم که در آستانه شروع لیگ بودیم و نمی توانستیم بازیکنان زیادی به خدمت بگیریم. آنهایی که مانده بودند را جذب کردیم، اما نمی توانیم این طور جلو برویم و باید بازیکن جدید بگیریم. مخصوصاً بازیکن خارجی، چون بایکن داخلی خوب نمانده است. در نیم فصل هم تیم ها بازیکنان خوب شان را به ما نمی دهند. باید بازیکن خوب خارجی بگیریم تا به ما یاری نمایند. در غیر این صورت کار سختی خواهیم داشت و در لیگ برتر به مشکل می خوریم، چه برسد به آسیا. ما تیم مان را خیلی دیر جمع کردیم. نمی توانستیم بازیکن 20 ساله را در ترکیب قرار بدهیم، چون همه تیم ها با تجربه هستند. این بازیکنان را جمع کردیم تا در کنار با تجربه ها به میدان بفرستیم. میدان دادن به بازیکنان جوان تاوان دارد و حتی ممکن است تیم سقوط بکند. یک کار مهمی داریم و آن هم این است که در تعطیلات تیم مان را که از نظر بدنی عقب است، به شرایط ایده آل برسانیم. در غیر این صورت در ادامه رقابت ها اذیت خواهیم شد.

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه در ملاقات امشب تراکتورسازی را چطور ارزیابی کردید، گفت: تراکتورسازی هم مانند نفت احتیاج به تقویت دارد. تراکتورسازی مقابل ما راحت پیروز شد، اما تیم های دیگر به تراکتورسازی اجازه نمی دهند که این طور راحت نتیجه بگیرد.

مسائل اقتصادی بازیکنان ما را اذیت می نمایند. سرمربی تیم نفت تهران با بیان این جمله، یادآور شد: هنوز مسائل داخلی زیادی داریم که یکی از آنها مسائل اقتصادی است. باید مسائل اقتصادی را حل کنیم تا ذهن بازیکن آماده بازی باشد. اگر مسائل اقتصادی برطرف گردد، بازیکنان مان در شرایط بهتری قرار می گیرند. آنها باید در اختیار تیم باشند. وقتی که یک بازیکن در یکی دو بازی اول خوب کار کرد، نباید در دو سه بازی بعدی فکر کند که می تواند تصمیم شخصی بگیرد. بازیکن باید در اختیار تیم باشد. قرار است یک تیم گل بزند، نه یک بازیکن. امیدوارم این موضوع در ذهن بازیکنانم بماند. یک تیم بودن بهتر از یک نفر بودن است.

درخشان عنوان نمود: بازیکنانی که در نیمکت داشتیم و کنار زمین گرم می کردند، مدافعان میانی بودند. نمی توانستم از آنها در پست مهاجم یا هافبک استفاده کنم. دفاع چپ امروز من، بازیکن تخصصی نبود، چون دو بازیکن مصدوم در این پست داشتیم. چون بازیکن نداشتیم از آقایی در این پست استفاده کردیم. نفرات نداشتیم که از آنها استفاده کنیم. ما تیم مان را در خیلی از جاها باید باید تقویت کنیم. بازیکن خوب الان نیست. بازیکنانی هم که می بینید، زمان آقای کریمی جذب شدند. چند بازیکن هم بعد از آمدن من جذب شدند.

وی گفت: از سوی دیگر بازیکنان جوانی داریم و نمی توانستیم از این جوانان مقابل تراکتورسازی استفاده کنیم. این تیم، تیم بزرگی است، حتی اگر جوان شده باشد. بازی کردن مقابل تراکتورسازی خیلی سخت است. خیلی از بازیکنانی که سال گذشته با نفت قهرمان جام حذفی شدند، از این تیم رفتند و تا زمانی که بازیکنان جدید با یکدیگر هماهنگ شوند، مشکل خواهیم داشت. بیشتر تیم ها قبل از اینکه ما تیم مان را ببندیم، حتی به دو اردو هم رفتند. در هر بازی که انجام می دهیم متوجه می شویم که کدام بازیکن جواب می دهد و به قول شما (خبرنگاران) باید با آزمون و خطا جلو برویم. نمی توانیم از وقعیت فرار کنیم، این موجودیت ماست. هر بازی یکی دو نفر را جایگزین می کنیم تا ببینیم چه کسی خوب است و چه کسی نه. هنوز خیلی کار داریم و امیدوارم در این تعطیلات تیم را از نظر بدنی به شرایط خوبی برسانیم.

منبع: تسنیم
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 615

به "درخشان: با بازیکنان فعلی در لیگ هم دچار مشکل می شویم چه برسد به آسیا، از نظر بدنی ایده آل نیستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخشان: با بازیکنان فعلی در لیگ هم دچار مشکل می شویم چه برسد به آسیا، از نظر بدنی ایده آل نیستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید