خبرنگاران هفت میلیون لیتر مواد سوختی بین روستاییان بروجرد توزیع شد

به گزارش پسرک کامپیوتری، بروجرد - خبرنگاران - رییس اداره تعاون روستایی بروجرد گفت: از ابتدای سال جاری تا به امروز هفت میلیون لیتر مواد سوختی بین روستاییان شهرستان توزیع شده است.

خبرنگاران هفت میلیون لیتر مواد سوختی بین روستاییان بروجرد توزیع شد

محمد حسین نوابی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اضافه نمود: در 9 ماهه سال جاری 350 تن آرد خانه پزی و پنج هزار و 400 تن آرد خبازی روستایی در بیم روستاهای بخش اشترینان و مرکزی بروجرد توزیع شده است.

وی گفت: همچنین در این مدت 688 تن کود شیمیایی یارانه ای و 100 بذر بین روستاییان منطقه توزیع شده است.

رییس اداره تعاون روستایی بروجرد گفت: در 9 ماهه سال جاری 31 هزار تن نهاده های دامی برای مصرف دام و طیور در روستاها توزیع شده است.

نوابی با اشاره به اینکه خرید تضمینی گندم از کشاورزان اضافه نمود: در 9 ماهه سال جاری 6 هزار تن گندم و 320 تن کلزا به صورت خرید تضمینی از کشاورزان خریداری شده است.

وی بیان نمود: در 9 ماهه سال جاری 35 تن انواع کالاهای تنظیم بازار در بین روستائیان منطقه توزیع شده است و 260 تن سیب درجه سه نیز از باغداران خریداری شده است.

وی با اشاره به حسابرسی عملکرد تعاونی های شهرستان بروجرد در سال 98 گفت: در 9 ماهه سال جاری عملکرد 21 تعاونی روستایی در شهرستان بروجرد مورد حسابرسی قرار گرفته است.

رییس اداره تعاون روستایی بروجرد گفت: شهرستان بروجرد دارای 28 تشکل تعاونی روستایی، کشاورزی، زنان روستایی و تعاونی تولید می باشد.

منبع: ایرنا
انتشار: 15 بهمن 1399 بروزرسانی: 15 بهمن 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1347

به "خبرنگاران هفت میلیون لیتر مواد سوختی بین روستاییان بروجرد توزیع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران هفت میلیون لیتر مواد سوختی بین روستاییان بروجرد توزیع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید