خبرنگاران بوشهریها با ماندن در خانه به استمرار کسب و کارها یاری نمایند

به گزارش پسرک کامپیوتری، بوشهر- خبرنگاران- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: همانطور که صاحبان کسب و کارها در پنجاه روز گذشته با بستن مغازه های خود به سلامت جامعه یاری کردند امروز نیز مردم با ماندن در خانه و با انجام خریدهای ضروری یاری نمایند کسب و کارها استمرار یابند.

خبرنگاران بوشهریها با ماندن در خانه به استمرار کسب و کارها یاری نمایند

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت ارزان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

مجید خورشیدی شامگاه آدینه در مورد نحوه اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند که از فردا 23 فروردین ماه همزمان با سراسر کشور شروع می گردد افزود: با اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند از فردا هیچ عادی سازی رخ نمی دهد و محدودیت های تردد و کنترل های گذشته مرحله نخست طرح فاصله گذاری اجتماعی انجام می گردد.

وی بیان نمود: تنها مساله در طرح فاصله گذاری هوشمند یاری به معیشت صاحبان کسب و کارهاست.

خورشیدی ادامه داد: اگر خدی ناکرده بازگشایی کسب و کارها منجر با افزایش پیک بیماری گردد کسب و کارها آسیب می بینند و تمام زحمت 2 ماه گذشته کادر بهداشت و درمان در مورد کنترل بیماری بر باد می رود پس انتظار می رود شهروندان جز برای انجام خرید ضروری از منزل خارج نشوند و ماندن در خانه را فراموش ننمایند.

وی تاکید نمود: طرح فاصله گذاری هوشمند با فاصله گذاری اجتماعی تفاوتی ندارد و تنها استثنای این دو مرحله در شروع به کار بعضی مشاغل و کسب و کارهای کم خطر و بازگشت دو سوم کارکنان به اداره هاست و مابقی محدودیت های طرح فاصله گذاری اجتماعی اجرا می گردد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: از مردم انتظار می رود همکاری بیشتری با اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند داشته باشند تا به سلامت جامعه یاری بیشتری گردد.

خورشیدی افزود: در مرحله نخست طرح فاصله گذاری اجتماعی تنها یک سوم کارکنان در محل کار خود حاضر و دو سوم به دورکاری و یا در مرخصی که جزو مرخصی استحقاقی آنها به حساب نمی آمد اعمال شد اما در طرح فاصله گذاری هوشمند دو سوم کارکنان در محل کار خود حاضر می شوند و یک سوم که شامل زنان باردار و مادران شیرده، جانبازان و افراد مسن و افرادی که بیماری زمینه ای دارند می توانند با دورکاری به کار خود بپردازند البته محدودیتی وجود ندارد و مدیر می تواند به کارمندی که برای سلامت خود و خانواده اش مرخصی بخواهد با مرخصی وی موافقت کند.

وی تاکید نمود: مدیر دستگاه اجرایی می تواند علاوه بر این یک سوم از افرادی که می توانند دور کاری نمایند تا جائیکه سرویس اداری از رسمیت نیفتد مرخصی دهد و شرایطی فراهم کند که سلامت کارکنان و جامعه بیش از پیش تامین گردد.

خورشیدی یادآورشد: ساعت کاری دستگاه های اجرایی از فردا 23 فروردین ماه از ساعت 7 تا 14 مشخص شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 23 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 767

به "خبرنگاران بوشهریها با ماندن در خانه به استمرار کسب و کارها یاری نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بوشهریها با ماندن در خانه به استمرار کسب و کارها یاری نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید