خبرنگاران اجرای طرح دورکاری کارکنان به پویایی سیستم اداری یاری می نماید

به گزارش پسرک کامپیوتری، کرمانشاه- خبرنگاران- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه گفت: طرح دورکاری کارکنان در صورتی که به شکلی هوشمندانه و با برنامه ریزی مناسب اجرا گردد، به پویایی سیستم اداری و افزایش کارآمدی کارکنان یاری می نماید.

خبرنگاران اجرای طرح دورکاری کارکنان به پویایی سیستم اداری یاری می نماید

به گزارش خبرنگاران، افشین کریمی روز دوشنبه در کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات استانداری که با حضور مدیران دستگاه های مربوطه برگزار گردید، اضافه کرد: وظایف بعضی کارکنان به گونه ای است که نیازی به حضور فیزیکی آن ها در ادارات نیست و این افراد می توانند در فضای منزل به شبکه دولت وصل شوند و وظایف محوله شامل ارایه نظر کارشناسی و تهیه گزارش و تحلیل را به راحتی انجام دهند.

وی یادآور شد: راندمان کاری بعضی از کارکنان که دارای توان تحلیل و تدوین گزارش هستند در خارج از فضای اداری و منزل افزایش می یابد و بازدهی بهتری دارند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش ایجاد شناسه هوشمند برای تمامی نامه ها را یک طرح مناسب برای پیگیری سریع مکاتبات اداری در سطح ملی دانست و گفت: قرار دادن این شناسه های هوشمند موجب ارتقای امنیت مکاتبات اداری و شناسایی سریع نامه های جعلی می گردد.

وی اضافه کرد: متولی این طرح نهاد ریاست جمهوری است و کوشش می کنیم در مجموعه استانداری در کوتاهترین زمان ممکن اجرایی شده و در گام دوم تمام ادارات را ملزم به اجرای آن کنیم.

کریمی گفت: در سال گذشته استان کرمانشاه در حوزه ارزیابی عملکرد دستگاه ها مقام نخست را در کشور به دست آورد در حالی که در سال های گذشته در رتبه های انتهایی جدول بوده ایم.

وی گفت: اغلب شاخص های ارزیابی عملکرد با حوزه تحول اداری مرتبط است و سال گذشته نشست های مختلفی را در این زمینه برگزار کردیم و با هماهنگی و همراهی ادارات مختلف توانستیم به این موفقیت دست پیدا کنیم.

کریمی اضافه کرد: در امسال هم سعی می کنیم با همراهی و همکاری ادارات، مستندسازی های مربوط به شاخص های ارزیابی عملکرد را به موقع انجام دهیم و این موفقیت را دوباره تکرار کنیم.

منبع: ایرنا
انتشار: 9 اسفند 1399 بروزرسانی: 9 اسفند 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1395

به "خبرنگاران اجرای طرح دورکاری کارکنان به پویایی سیستم اداری یاری می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اجرای طرح دورکاری کارکنان به پویایی سیستم اداری یاری می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید