حمله شدید اللحن مقتدی صدر به ترامپ درباره کرونا

به گزارش پسرک کامپیوتری، مقتدی صدر رهبر جریان صدر در توییتی به شدت به دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا حمله کرد و وی و امثال ترامپ را عامل شیوع کرونا دانست.

حمله شدید اللحن مقتدی صدر به ترامپ درباره کرونا

وی نوشت: این سخن ترامپ مرا به درنگ وادار کرد: ما دست به اقدام بزرگ علیه ویروس کرونا می زنیم و اگر دخالت ما نبود اوضاع به مراتب بدتر می شد. ای ترامپ تو و امثال تو متهم به شیوع این بیماری هستید به ویژه که بیشتر کسانی که از آن رنج می برند مخالفان آمریکا هستند.

مقتدی صدر گفت: ای ترامپ تا دیروز مدعی بود که آمریکا امپراتوری های بزرگ را نابود کرده و تروریسم را درهم کوبیده است و امروز هم با ویروسی که با چشم دیده نمی شود مبارزه می کنی!! از خودت خجالت نمی کشی.

رهبر جریان صدر در ادامه گفت: ای ترامپ، جنگ ها و اشغالگری ها و فقر و درگیری های شما سراسر جهان را فراگرفته است و امروز مدعی هستی که تو معالج هستی. این بیماری جز به علت سیاست های بیخردانه تو شیوع پیدا نکرده است.

وی گفت: ای ترامپ هر درمانی که از سوی تو و شرکتهای آلوده ات، صادر شود را نمی خواهیم ما به خدا پناه می بریم ای ترامپ، و درمان تو و شرکایت را نمی خواهیم. تو فقط دشمن خدا نیستی بلکه دشمن ملتها هستی و ویروس صلحی هستی که جنگ ها و آفت ها را اشاعه می دهی.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 805

به "حمله شدید اللحن مقتدی صدر به ترامپ درباره کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله شدید اللحن مقتدی صدر به ترامپ درباره کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید