جمشیدی: درباره آینده لیگ باشگاه ذوب آهن تابع قانون است، نمی توان منکر نقش آذری در پرونده شکاری بود

به گزارش پسرک کامپیوتری، سخنگوی باشگاه ذوب آهن گفت: این باشگاه برای برگزاری یا عدم برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال تابع تصمیمات و قوانین است.

جمشیدی: درباره آینده لیگ باشگاه ذوب آهن تابع قانون است، نمی توان منکر نقش آذری در پرونده شکاری بود

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

احمد جمشیدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره تعطیلی مسابقات لیگ برتر فوتبال گفت: فعلاً همه چیز تعطیل است و ما هم مانند بقیه تیم ها نمی دانیم باید چه برنامه ای را پیش ببریم. الان مربی تیم از ایران خارج شده و به کشورش برگشته و منتظر است تا شرایط روشن شود.

وی درباره شرایط ذوب آهن در تعطیلات لیگ، گفت: از سوی کادر فنی یکسری تمرینات سبک به بازیکنان داده شده که روزانه در خانه انجام دهند. ما هیچ گونه تمرینی به صورت گروهی نداریم و همه بازیکنان در خانه هایشان هستند تا شرایط بهتر شود.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن در پاسخ به اینکه این باشگاه چه موضعی در قبال آینده مسابقات دارد، یادآور شد: در ابتدا ما امیدوارم هرچه زودتر این ویروس منحوس از کشور خارج شود و بتوانیم لیگ را ادامه دهیم، البته بیشتر باشگاه ها دوست دارند همین اتفاق رخ دهد ولی اگر قرار است غیر این باشد بهتر است سلامتی هیچکس به خطر نیفتد. باشگاه ذوب آهن در هر حالت تابع تصمیمات و قوانین است.

جمشیدی درباره آخرین شرایط پرونده شکایت باشگاه ذوب آهن از رضا شکاری ابراز داشت: بعد از فیفا، پرونده را به دادگاه CAS برده ایم و قصد داریم در آنجا نیز حق باشگاه را بگیریم. همچنین هزینه دادرسی در CAS نیز پرداخت شده است.

وی درباره اینکه پیش از این ذوب آهن پیروز شده بود باشگاه روبین کازان را به پرداخت 105 هزار یورو بابت حق رشد شکاری محکوم کند و آیا این پول تا به امروز به دست باشگاه رسیده است یا خیر، اعلام کرد: این پول توسط باشگاه روبین کازان پرداخت شده و مسئله ای وجود ندارد اما اینکه در این مدت از طریق وکیل مان این پول وارد حساب باشگاه شده است یا خیر را هنوز بی اطلاع هستم.

سخنگو و عضو هیئت مدیرعامل باشگاه ذوب آهن درباره اینکه اخیراً بر سر پرونده شکاری بین آذری و محمدی، مدیران عامل پیشین و کنونی باشگاه بحث پیش آمده بود، ابراز داشت: استارت این پرونده در زمان مدیریت آذری زده شده است و هیچ شک و شبه ای در آن نیست اما الان نیز هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه در حال پیگیری موضوع هستند تا بازهم نتیجه گرفته شود. درست است که آغاز کار به دست آقای آذری رقم خورده اما الان نیز کار به صورت جمعی در حال ادامه پیدا کردن است. آذری در به ثمر رسیدن این پرونده تاثیرگذار بوده و نمی توانیم منکر آن شویم ولی الان هم در باشگاه ادامه جهت در حال طی شدن است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 893

به "جمشیدی: درباره آینده لیگ باشگاه ذوب آهن تابع قانون است، نمی توان منکر نقش آذری در پرونده شکاری بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمشیدی: درباره آینده لیگ باشگاه ذوب آهن تابع قانون است، نمی توان منکر نقش آذری در پرونده شکاری بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید