جلالی: با بازیکنان خارجی مثل ایرانی ها قرارداد می بندیم

به گزارش پسرک کامپیوتری، سرمربی گل گهر سیرجان می گوید تیمش با توجه به منابع اقتصادی که در اختیار دارد، مثل بازیکنان ایرانی با خارجی ها قرارداد می بنند.

جلالی: با بازیکنان خارجی مثل ایرانی ها قرارداد می بندیم

از سفر با تور پاتایا لذت ببرید.

به گزارش خبرنگاران، تیم گل گهرسیرجان با گذشت 14 بازی در رقابت های لیگ برتر توانسته 7 تساوی و 7 باخت کسب کند و با 7 امتیاز در صندلی پانزدهم مسابقات لیگ برتر قرار بگیرد و تا آغاز تعطیلات لیگ، دو بازی با تیم های نساجی مازندران و سایپا دارد تا بتواند فاصله خود با دیگر رقیبان خود در جدول کم کند.

مجید جلالی، سرمربی گل گهر سیرجان در گفت وگو با خبرنگاران، درباره شرایط این روزهای تیمش و درباره تساوی گل گهر مقابل ذوب آهن در هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر اظهار کرد: روندی که ما در 5 هفته اخیر نشان دادیم حاکی از آن بوده است که رو به پیشرفت هستیم. در بازی برابر ذوب آهن بازیکنان بسیار امیدوارکننده بازی کردند. با وجود این که ما در این بازی بازیکنان شاخصی مثل بهنام برزای را در اختیار نداشتیم اما توانستیم بازی خیلی خوبی را ارائه دادیم و هیچ موقعیتی هم به حریف ندادیم و خودمان در بازی فرصت های گلزنی خوبی را ایجاد کردیم. اما با وجود تمام تلاشی که کردیم نتوانستیم به گل برسیم و سه امتیاز را به دست آوریم.

او در پاسخ به این سوال که چرا گل گهر با وجود پیشرفتی که داشته نمی تواند نتیجه بگیرد؟ گفت: ما باید یک مقدار تیم را ترمیم کنیم و هم چنین بازیکنان مصدوم و محروم هم باید به تیم برگردند. با این وجود من با توجه به پیشرفتی که در کیفیت فنی تیم دیدم، خیلی امیدوار هستم که گل گهر بتواند نتیجه لازم را بگیرد.

جلالی در پاسخ به این سوال که گل گهر تا تعطیلات لیگ چقدر می تواند خود را در جدول بالا بکشد؟ گفت: ما دو بازی دیگر تا تعطیلات داریم و خیلی امیدوار هستیم که بتوانیم با کسب امتیازات لازم، فاصله خود را با تیم های بالاتر کم کنیم

سرمربی گل گهر سیرجان درباره شرایط ورود و خروج بازکینان خارجی به فوتبال ایران تاکید نمود: به نظر من باید یک جایی مسوولیت این بازیکنان خارجی را بر عهده بگیرد. این جا می تواند یک نهادی در فدارسیون باشد و بتواند یک نظر تخصصی در رابطه با بازیکنان خارجی بدهد تا کارت بازی اش صادر گردد که البته این مساله مشکل خواهد بود یا می تواند خود باشگاه یا مدیربرنامه های آن بازیکن مورد نظر مسوولیتش را قبول کند یا باید در نهایت مربی مسوولیتش را بپذیرد که آن بازیکن را انتخاب می نماید. وقتی که این بازیکنان به فوتبال می آیند و کیفیت خوبی ندارند و قراردادشان هم بالاست، باید یک نهاد و گروه مشخصی مسوولیت این بازیکنان را قبول کند. الان موضوع این است که هیچ کسی جوابگو این بازیکنان بی کیفیت نیست و فکر می کنم اگر این اتفاق بیفتد دیگر شاهد این بازیکنان بی کیفیت نخواهیم بود.

او درباره شرایط بازیکنان خارجی دعوت شده به تمیش گفت: من از اول گفتم که باید آن ها را ببینیم و تاییدشان کنم. ضمناً خودشان هم با هزینه خود به ایران می آیند. یکی از این بازیکنان را هم دیدیم و من باید چند جلسه دیگر هم باید او را ارزیابی کنم تا تصمیم نهایی را بگیرم.

مجید جلالی در پاسخ به این سوال که دریافت بازیکن خارجی برای تیم مشکل اقتصادی ایجاد نمی نماید؟ گفت: تیم هایی مثل ما اگربازیکن خارجی بگیرند، پولی بیش تر از چیزی که به ایرانی ها می دهیم، به خارجی ها نمی دهیم و تقریبا قراردادی که با آن ها می بندیم، در سطحی است که با ایرانی ها آن قرارداد را می بندیم و از این بابت مسئله ای نداریم.

او در خاتمه در رابطه با بازی تیمش مقابل نساجی مازندران در هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر و تقابل با تیم سابقش اظهار کرد: من خاطرات خوبی از نساجی دارم و این که قرار است که هفته بعد مقابل نساجی در استادیوم وطنی قائمشهر حضور پیدا کنم برایم بسیار لذت بخش است. در مدتی که در نساجی بودم، به جز خوبی از طرفداران چیزی دیگر ندیدم و توانستیم با وجود این که سختی های زیادی را پشت سر گذاشتیم، پیروز شدیم در یک نیم فصل 20 امتیاز به دست آوریم. کار ما در نساجی خوب پیش رفت و این که دوباره می توانم طرفداران نساجی را ببینم خیلی مسرور هستم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 567

به "جلالی: با بازیکنان خارجی مثل ایرانی ها قرارداد می بندیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلالی: با بازیکنان خارجی مثل ایرانی ها قرارداد می بندیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید