جعفری: خوشحالم یک خانم رکورد لیگ برتر فوتبال آقایان و بانوان را زد، داور دو پنالتی تیمم را نگرفت

به گزارش پسرک کامپیوتری، سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری بم گفت: خوشحالم یک خانم رکورد لیگ برتر فوتبال آقایان و بانوان را به نام خودش ثبت کرد.

جعفری: خوشحالم یک خانم رکورد لیگ برتر فوتبال آقایان و بانوان را زد، داور دو پنالتی تیمم را نگرفت

مرضیه جعفری پس از پیروزی تیمش برابر وچان کردستان به خبرنگار ورزشی پسرک کامپیوتری گفت: مسابقه خوبی برابر وچان کردستان داشتیم البته کمی اشتباه در داوری مسابقه دیدیم و فکر می کنم داور مسابقه باید دو پنالتی به نفع تیمم می گرفت. به هر روی باید برای لیگ برتر فوتبال بانوان ارزش قائل باشیم.

وی درباره عملکرد زهرا خواجوی دروازه بان وچان کردستان که رکورد لیگ برتر آقایان و بانوان را به نام خودش ثبت کرد، گفت: زهرا خواجوی فوق العاده خوب بود و خیلی خوشحالم یک خانم رکورد لیگ برتر آقایان و بانوان را به نام خودش ثبت می نماید. او بازیکن من بوده و به دلیل کسب این موفقیت به او تبربک می گویم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری بم درخصوص سه گلی که زهرا خواجوی پس از رکورد تاریخی در فوتبال خورد، گفت: عملکرد زهرا خواجوی به نظر من خوب بود. بهترین گلرهای دنیا هم گاهی اینگونه گل می خورند.

وی درخصوص عملکرد تیمش گفت: خدا را شکر بازیکنانم خوب بازی نموده و درحالیکه زمین مسابقه لیز بود آب و هوا با شرایط ما سازگار نبود توانستیم پیروز میدان باشیم. شاگردانم در نیمه اول با یک گل به رختکن رفتند و در نیمه دوم با تمام انرژی بازی کردند و پیروز شدند. بازیکنانم از جانشان مایه گذاشتند و در انتها مسابقه انرژی نداشتند.

جعفری اعلام نمود: کردستان با ترکیب جدیدی در لیگ شرکت نموده و خدا را شکر به نحو احسن بازی کردیم فقط داوری مسابقه مشکل داشت و باید دو پنالتی برای تیمم می گرفتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 602

به "جعفری: خوشحالم یک خانم رکورد لیگ برتر فوتبال آقایان و بانوان را زد، داور دو پنالتی تیمم را نگرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جعفری: خوشحالم یک خانم رکورد لیگ برتر فوتبال آقایان و بانوان را زد، داور دو پنالتی تیمم را نگرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید