جزئیات تازه از برخورد 2 اتوبوس دانشجویان دانشگاه یاسوج

به گزارش پسرک کامپیوتری، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه یاسوج گفت: 6 دختر دانشجوی مصدوم این تصادف رانندگی که در دانشگاه رخ داده مرخص شدند.

جزئیات تازه از برخورد 2 اتوبوس دانشجویان دانشگاه یاسوج

فریبرز نیکدلدر گفت وگو با خبرنگاران، در تشریح جزئیات این تصادف رانندگی در دانشگاه یاسوج افزود: 5 نفر از دانشجویان مصدوم مشکل خاصی نداشتند بطوریکه حتی زخمی هم بر نداشتند اما دو دندان یک نفر از مصدومان لق شده است.

وی با اشاره به محل رخ دادن این تصادف اظهارکرد: یک دستگاه اتوبوس از سمت خوابگاه های بالا تپه به سمت قسمت آموزشی دانشگاه در حرکت بود و یک دستگاه دیگر از قسمت آموزشی به سمت خوابگاه ها می رفت که سر پیچ جلوی سالن دکتر عسکریان با هم برخورد کردند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه یاسوج با بیان اینکه این تصادف به خیر گذشت، شرح داد: این تصادف در ساعت خلوت دانشگاه بود و تعداد سرنشینان اتوبوس ها کم بودند.

گفتنی است که دو دستگاه اتوبوس حامل دانشجویان دختر دانشگاه یاسوج ساعت 9 و 46 دقیقه صبح روز سه شنبه، 14 آبان با هم تصادف کردند که 6 نفر از آن ها مصدوم و بوسیله آمبولانس های اورژانس به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 473

به "جزئیات تازه از برخورد 2 اتوبوس دانشجویان دانشگاه یاسوج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات تازه از برخورد 2 اتوبوس دانشجویان دانشگاه یاسوج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید