جذب بیش از 5 هزار سرمایه گذار درشهرک های صنعتی فارس

به گزارش پسرک کامپیوتری، مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت: 5 هزار و 970 سرمایه گذار در شهرک های صنعتی فارس فعالیت می نمایند.

جذب بیش از 5 هزار سرمایه گذار درشهرک های صنعتی فارس

به گزارش از ، احد فتوحی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان فارس با بیان اینکه شهرک ها و نواحی صنعتی، مولود انقلاب بوده و با هدف توسعه فعالیت بخش خصوصی در بخش های مختلف پایه گذاری شده است، از جذب بیش از 5 هزار و 970 سرمایه گذار در فارس طی چهار دهه گذشته اطلاع داد.

وی گفت: این تعداد سرمایه گذار تاکنون در شهرک ها و نواحی صنعتی قرارداد های خود را منعقد و بیش از هزار و 700 هکتار زمین به این سرمایه گذاران واگذار شده.

فتوحی اضافه کرد: در حال حاضر 2 هزار و 975 واحد بهره بردار با اشتغال زایی افزون بر 34 هزار و 700 نفر در شهرک های صنعتی استان مشغول به فعالیت و فراوری هستند.

وی اضافه کرد: در این واحد ها 22 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است و 2 هزار و 996 واحد صنعتی هم در مرحله ساخت و ساز قراردارد.

مدیرعامل شرکت خدماتی شهرک صنعتی بزرگ در شهرک صنعتی بزرگ شیراز هم گفت: در شهرک های صنعتی فارس بیش از 17 هزار و 300 نفرکه بیمه شده مستقیم تامین اجتماعی هستند به صورت پایدار مشغول به کار هستند.

جواد باصری اضافه کرد: شهرک صنعتی شیراز تنها شهرک صنعتی در کشور است که خدماتش به صورت الکترونیک به صنعتگران ارائه می گردد.

در استان فارس، زیرساخت های شهرک های صنعتی قبل از انقلاب وجود نداشت و به برکت پیروزی انقلاب هم اکنون 61 شهرک و ناحیه صنعتی ایجاد و فعال شده است.م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 19 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 79

به "جذب بیش از 5 هزار سرمایه گذار درشهرک های صنعتی فارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جذب بیش از 5 هزار سرمایه گذار درشهرک های صنعتی فارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید