توکلیان: با توجه به نداشتن جام یادگار، مسابقه انتخابی درون اردویی برگزار می کنیم، کشتی باید نشان دهد آدم های بزرگی دارد

به گزارش پسرک کامپیوتری، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان گفت: امیدوارم از بین نامزدهای انتخابات فدراسیون، آن فردی که بیشتر به نفع کشتی است انتخاب شود و همه آنهایی هم که رای نمی آورند نشان دهند کشتی آدم های بزرگی دارد.

توکلیان: با توجه به نداشتن جام یادگار، مسابقه انتخابی درون اردویی برگزار می کنیم، کشتی باید نشان دهد آدم های بزرگی دارد

امیر توکلیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی پسرک کامپیوتری در مورد برگزاری اردوی تیم ملی نوجوانان گفت: اولین اردوی آسیایی و جهانی ما طی روزهای 3 تا 13 اردیبهشت برگزار خواهد شد. با توجه به اینکه امسال جام بین المللی یادگار امام را نداریم به احتمال فراوان برای انتخاب تیم در اردوی سوم در برخی اوزان مسابقه انتخابی درون اردویی خواهیم داشت.

وی که تیمش در روزهای گذشته در جام پیروزی ترکیه به 6 مدال طلا رسید، ادامه داد: از تیم اعزامی تنها سه نفر مدال نگرفتند و در ترکیه به 6 طلا، 2 نقره و 2 برنز رسیدیم. تیم های قزاقستان، ترکیه و گرجستان با ترکیب کامل در مسابقات شرکت کرده بودند و شناخت خوبی از نفرات مان به دست آوردیم اما در چند وزن هنوز ابهاماتی وجود دارد که برای انتخاب ترکیب آسیایی و جهانی انتخابی درون اردویی برگزار می کنیم.

توکلیان درخصوص وضعیت امروز کشتی و عدم تعیین زمان برگزاری انتخابات تا کنون، گفت: درمورد اینکه چه زمانی می خواهند انتخابات برگزار کنند اطلاعی ندارم اما خوشبختانه کاندیداها همه از جنس کشتی هستند. امیدوارم از بین آنها آن فردی که بیشتر به نفع کشتی است انتخاب شود و هر کسی که می آید، به کشتی کمک کند. همه آنهایی هم که رای نمی آورند نشان دهند کشتی آدم های بزرگی دارد. اکنون هم کشتی به آرامش نیاز دارد، کادرفنی تیم های ملی نیز برای اینکه کار را پیش ببرند نیاز به تمرکز و حمایت دارند که این مسئله در فضایی آرام و بدون حاشیه ممکن خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 116

به "توکلیان: با توجه به نداشتن جام یادگار، مسابقه انتخابی درون اردویی برگزار می کنیم، کشتی باید نشان دهد آدم های بزرگی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توکلیان: با توجه به نداشتن جام یادگار، مسابقه انتخابی درون اردویی برگزار می کنیم، کشتی باید نشان دهد آدم های بزرگی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید