توضیحات مدیرعامل پرسپولیس در مورد برکناری خلیلی و آمدن پیروانی

به گزارش پسرک کامپیوتری و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمد حسن انصاریفرد درباره جدایی ناگهانی محسن خلیلی از مدیریت تیم و حضور افشین پیروانی گفت: امروز پس از این که موضوع را با آقای خلیلی در میان گذاشتیم، از پیروانی و کالدرون دعوت کردیم به باشگاه بیایند و معرفی و صحبت ها درباره انجام کارها صورت گرفت. البته، فردا پنج شنبه هم برای معارفه و آغاز به کار پیروانی به عنوان مدیر تیم، در تمرین تیم حضور خواهیم داشت.

توضیحات مدیرعامل پرسپولیس در مورد برکناری خلیلی و آمدن پیروانی

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره انتخاب پیروانی اضافه کرد: او نشان داد در کار خود یکی از بهترین ها است. بعد از محمود خوردبین، بسکمک از افراد روی پیروانی نظر داشتند و از او به عنوان مدیری که به امور مختلف تیم تسلط دارد، یاد می کردند. به هرحال افشین پیروانی در زمره برترین های تاریخ پرسپولیس از نظر تعداد بازی و کاپیتانی است و به واسطه سال ها حضور در تیم به عنوان کاپیتان، سرمربی، مربی و مدیر تیم و سال ها حضور در تیم ملی تجربیات گران بهایی دارد و به واسطه تحصیلات عالیه تا مقطع دکترا و مدیریت قوی می توانند به تیم کمک کند.

انصاریفرد گفت: ما امروز در این زمینه با کالدرون و پیروانی جلساتی داشتیم. بنده صحبت هایی درباره این تغییرات داشتم و ضمن معرفی سوابق مدیر جدید تیم در جلسه معارفه هم گفتم که مسایل فنی صفر تا صد با آقای کالدرون است و نظم و انضباط و برنامه ریزی در حوزه اختیارات مدیر تیم خواهد بود. تردیدی نیست، با همدلی و اتحاد میان مجموعه تیم و حمایت هوداران و پیشکسوتان عزیز می توان روزهای خوب را تکرار کرد. آقای کالدورن هم نگاه مثبت به موضوع داشته و تاکید داشت پرسپولیس تیم و نام بزرگی است و همه ما موظف هستیم با اتحاد و همدلی و سخت کوشی بهترین عملکرد ممکن را داشته و انتظارات را برآورده کنیم.

انصاریفرد در ادامه گفت: همچنین امروز درباره این تغییرات با اعضای هیات مدیره نیز صحبت کردم. می دانیم که هواداران هم از دوران حضور پیروانی در تیم و تلاش های وی خاطرات خوبی دارد. هواداران با حمایت خود از تیم و کادر فنی می توانند شرایطی را فراهم کنند که پرسپولیس به صدر بازگردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 410

به "توضیحات مدیرعامل پرسپولیس در مورد برکناری خلیلی و آمدن پیروانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات مدیرعامل پرسپولیس در مورد برکناری خلیلی و آمدن پیروانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید