توسعه راه ها و گردشگری در اولویت قرار می گیرد

به گزارش پسرک کامپیوتری، معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: توجه به توسعه راه ها و گردشگری یکی از مهم ترین کارهای اجرایی حوزه عمرانی این استان در 2 سال اخیر بوده است.

توسعه راه ها و گردشگری در اولویت قرار می گیرد

جهت دریافت مشاوره سفر با هزینه سفر به کانادا با ما همراه باشید، سفر به آبشار نیاگارا و شهرهای پیشرفته تورنتو و مونترال را در کنار ما تجربه کنید.

به گزارش پسرک کامپیوتری به نقل از ایرنا، مهرداد ستوده در نشست شورای اداری شهرستان دشتستان اضافه نمود: در این زمینه سال گذشته 2 هزار و 200 میلیارد تومان پروژه در استان بوشهر افتتاح و در هفته دولت امسال نیز 800 میلیارد تومان پروژه بهره برداری شد و در دهه فجر امسال نیز طرح های خوبی در این استان به بهره برداری خواهد رسید.

وی اضافه نمود: در دولت دوازدهم با وجود شرایط سخت مالی 5 سد در استان بوشهر افتتاح شده است.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر ادامه داد: در سال گذشته 250 میلیارد تومان به حوزه عمرمی شهرداری های استان بوشهر اختصاص یافت.

ستوده، افتتاح اورژانس هسته ای بوشهر در هفته دولت امسال، توجه جدی به ساخت راه آهن استان، فعال بودن پروژه ساخت سد دالکی و توجه به تکمیل مسکن های مهر در شهر برازجان را از دیگر فعالیت های استان بوشهر در حوزه عمرانی در 2 سال اخیر عنوان نمود.

وی همچنین در بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان دشتستان اظهار کرد: در دهه فجر امسال پروژه هایی افتتاح و بهره برداری می گردد که 100 درصد کامل باشد و مورد استفاده مردم قرار گیرد.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر اعلام کرد: پروژه های مورد بازدید در بخش های بهداشت و درمان، سدسازی، نوسازی راه ها، راهداری و راه سازی و آب شیرین کن است که بیشتر آنها احتیاج به مدیریت فنی و منابع بهتر دارد که بتوانیم پروژه ها را زودتر به نتیجه برسانیم.

ستوده ادامه داد: همه توان خود را بر پروژه های نیمه تمام متمرکز نموده ایم زیرا یکی از سیاست های اصلی دولت و استان بوشهر به سرانجام رساندن این طرح ها برای استفاده بهتر مردم از آنها و خدمات است.

وی گفت: پروژه های زیادی برای سال ها نیمه تمام مانده بود که در سال های اخیر با همین نگاه تکمیل و فعال شده اند.

معاون امور عمرانی استاندار اظهار کرد: در شهرستان دشتستان در سال های گذشته نگاه عمرانی غریب و کمتر بود که در امسال این بخش فعال و توسعه یافته است.

ستوده گفت: در دهه فجر امسال پروژه های خوبی به بهره برداری می رسد تا سبب رفاه بیشتر مردم گردد.

فرماندار دشتستان گفت: دهه فجر نقطه بسیار روشنی در تاریخ است و باید دستاوردهای مربوط به انقلاب برای جامعه بیان گردد.

فتح اله نوروزی بر فعالیت روابط عمومی های ادارات در انعکاس دستاوردهای دولت و نظام و ارائه بیلان کاری خود، تعامل و ارتباط دستگاه های اجرایی با رسانه ها تأکید کرد.

وی همچنین افتتاح پروژه های آب در دشتستان و تسریع بر تکمیل راه کنارتخته - دالکی و آب شیرین کن برازجان و درمانگاه تأمین اجتماعی مورد تأکید قرار داد.

نوروزی یکی از پروژه های شاخص دشتستان را اجرای طرح نوین آبیاری در نخلستان های این شهرستان عنوان نمود.

در این بازدید 15 پروژه عمرانی فعال در شهرستان دشتستان در حوزه سد و آبخیزداری، راهداری و طرح آبیاری نوین، آب شیرین کن، بهداشت و درمان و بیمارستان 17 شهریور، پلاتو برازجان، تقاطع غیر هم سطح و ساختمان های اداری بخشداری و شهرداری سعدآباد و نوسازی مدارس و آسفالت معابر شهر برازجان مورد بازدید و آنالیز نهاده شد و بر تکمیل و تسریع در پروژه ها با نگاه فنی تأکید شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 573

به "توسعه راه ها و گردشگری در اولویت قرار می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه راه ها و گردشگری در اولویت قرار می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید