توزیع شیر مدارس در هواپیمایی کاسپین و عذرخواهی شرکت پخش شیر

به گزارش پسرک کامپیوتری، در حالی که بعضی سایت ها از توزیع شیر مدارس که با یارانه دولتی خریداری می گردد، در یکی از پروازهای یک شرکت های هواپیمایی خبر داده اند، مدیرعامل کارخانه لبنی مربوطه خاطرنشان کرد که اشتباه انسانی پخش کنندگان این محصول، عامل توزیع شیر مدارس در هواپیما بوده است، اما دبیر انجمن صنفی صنایع لبنی تاکید نمود که حتی اشتباه و اتفاق نیز نمی تواند توجیه کننده این مسئله باشد.

توزیع شیر مدارس در هواپیمایی کاسپین و عذرخواهی شرکت پخش شیر

در یکی از پروازهای یک شرکت هواپیمایی، شیر فراوریشده یکی از برندهای مطرح لبنیات که روی آن شیر مدارس حک شده بود، توزیع شد. حال آنکه این طرح (توزیع شیر مدارس) با یارانه دولتی اجرا می گردد و در بعضی سایت ها آمده بود که آموزش و پرورش به علت نداشتن بودجه، شیر مدارس را فروخته است!

این در حالی است که مدیرعامل این شرکت لبنی ضمن رد خبرهای منتشر شده، اظهار داشت که دو کارگر پخش کننده شیر در این کارخانه مرتکب اشتباه شده اند و یک پالت از شیر مدارس را برای این شرکت هواپیمایی بارگیری نموده اند که بلافاصله پس از اطلاع از این مسئله ضمن باز گرداندن محموله ارسالی، دو کارگر را که این خطا از آنها سر زده بود، اخراج کردیم.

وی اضافه نمود که پالت ارسالی اشتباه شده حاوی 3240 عدد پاکت شیر یک نفره ویژه طرح شیر مدارس بود که حدود 900 عدد آن توزیع شد اما مابقی این محموله با مکاتبات انجام شده بازگردانده شد. البته تاریخ فراوری این شیر پس از تاریخ توزیع شده حک شده بود، چرا که این محصول باید حدود 10 روز در قرنطینه باقی بماند و پس از آزمایشات تست های انجام شده توزیع گردد که البته از این نظر محموله های مورد نظر توزیع شده هیچ مسئله ای نداشتند اما نباید پیش از تاریخ حک شده، توزیع می شدند.

البته رضا باکری دبیر انجمن صنفی لبنی در این زمینه بیان نمود که این تخلف حتی در صورت اتفاقی بودن نیز نمی تواند پذیرفتنی باشد و به هیچ وجه نباید از سوی هیچ برندی که تحت قرارداد با آموزش و پرورش است، اتفاق بیفتد.

منبع: کجارو
انتشار: 9 بهمن 1400 بروزرسانی: 9 بهمن 1400 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1873

به "توزیع شیر مدارس در هواپیمایی کاسپین و عذرخواهی شرکت پخش شیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع شیر مدارس در هواپیمایی کاسپین و عذرخواهی شرکت پخش شیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید