بیانیه باشگاه فولاد: آغاز فصل با آغاز صدور بیانیه ها همراه بود، ذوبی ها ملاقات فصل قبل مان را مرور نمایند

به گزارش پسرک کامپیوتری، باشگاه فولاد خوزستان با صدور بیانیه ای نسبت به اتفاقات داوری ملاقات با ذوب آهن واکنش نشان داد و گل اول این تیم را حاصل اشتباه داوری دانست.

بیانیه باشگاه فولاد: آغاز فصل با آغاز صدور بیانیه ها همراه بود، ذوبی ها ملاقات فصل قبل مان را مرور نمایند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، باشگاه فولادخوزستان درباره ملاقات شب گذشته این تیم مقابل ذوب آهن اصفهان بیانیه ای صادر کرد. در بیانیه باشگاه فولاد خوزستان آمده است:

روز گذشته شروع فصل جدید فوتبال ایران و البته شروع صدور بیانیه ها بود، بیانیه هایی که خیلی زود روی خروجی سایت ها نهاده شد تا هنوز مسابقات هفته نخست تمام نشده، اعتراضات به داوری ها شروع گردد، اما لازم دیدیم که درباره صحبت های صورت گرفته، توضیحاتی را برای روشن شدن افکار عمومی ارائه کنیم.

دوستان در باشگاه ذوب آهن بهتر است تا بار دیگر گل اول تیم شان در ملاقات شب گذشته را مرور نمایند. گلی که در ادامه خطایی به ثمر رسید که صحنه های تلویزیونی و دوربین اختصاصی ما به طور واضح نشان می دهند تصمیم اشتباهی از سوی تیم داوری بوده است تا در ادامه تمرکز تیمی ما با همین یک سوت ساده خدشه دار و توپ پس از یک رفت و برگشت وارد دروازه مان گردد. صحنه ای که بازیکن ما به طرزی کاملاً صحیح توپ را از بازیکن حریف گرفت و در حالی که تیم ما در موقعیت ضدحمله برای به ثمر رساندن گل دوم بود، اما یاری داور، تصمیم صحیح داور را برگرداند و پس از آن بازی به تساوی کشیده شد. در ادامه این صحنه به جای اعتراضات شدید به داوری، به فوتبال ادامه دادیم تا بیشتر از قبل کوشش و این گل را جبران کنیم. خطایی که اگر گرفته نمی شد در ادامه آن گلی زده نمی شد و می توانستیم با سه امتیاز از اولین ملاقات بیرون بیاییم و شرایط متفاوتی برای مان رقم می خورد.

لازم به ذکر است در تمام طول مدت بازی، اعضای نیمکت تیم ذوب آهن با اعتراض روی هر سوت، سعی داشتند تا داور را تحت تأثیر قرار بدهند و او را متقاعد به دریافت خطا نمایند، آنها حتی به انداختن اوت توسط بازیکنان تیم ما اعتراض داشتند و به این معتقد هستیم که روز گذشته تیمی که از داوری ضربه دید، ما بودیم که سه امتیاز از کف مان پرید.

دوستان در تیم فوتبال ذوب آهن بهتر است ملاقات فصل قبل ما و خودشان را دوباره مرور نمایند و پنالتی سالم ما را که داور اعلام نکرد، دوباره ببینند. ما در آن موقع به جای اعتراض و دادن بیانیه سعی کردیم تیم را از نظر فنی و روانی آماده تر کنیم تا در مسابقات آینده بتوانیم نتایج لازم را بگیریم و این امر محقق شد و عملکرد فنی تیم ما در فصل گذشته گویای همه چیز است. لازم به ذکر است، تیم ما در فصل قبل در مسابقات زیادی از نظر اشتباهات سهوی داوری ضربه دید و اگر این اشتباهات نبود، تیم فولاد خیلی زودتر می توانست به سهمیه آسیایی برسد و شاید به عنوان دومی لیگ برتر دست می یافت.

در هر صورت بهتر است تیم ها از ابتدای لیگ برتر، داوران را با دادن بیانیه و اعتراضات مکرر در زمان انجام مسابقه، تحت فشار نگذارند و اجازه بدهند تا داوران با آرامش روانی و ذهنی مناسب، مسابقات را قضاوت نمایند و ان شاءالله که در هیچ ملاقات دیگری در لیگ برتر شاهد اشتباهات سهوی داوری نباشیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 آذر 1399 بروزرسانی: 23 آذر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1247

به "بیانیه باشگاه فولاد: آغاز فصل با آغاز صدور بیانیه ها همراه بود، ذوبی ها ملاقات فصل قبل مان را مرور نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه باشگاه فولاد: آغاز فصل با آغاز صدور بیانیه ها همراه بود، ذوبی ها ملاقات فصل قبل مان را مرور نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید