برگزاری 240 کلاس مجازی به صورت همزمان در دانشگاه علامه طباطبایی ، استقبال دانشجویان پهنای باند را افزایش داد

به گزارش پسرک کامپیوتری، معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: افزایش استقبال دانشجویان از کلاس های مجازی و برگزاری همزمان 240 کلاس در یک ساعت موجب شد تا این دانشگاه پهنای باند خود را افزایش دهد.

برگزاری 240 کلاس مجازی به صورت همزمان در دانشگاه علامه طباطبایی ، استقبال دانشجویان پهنای باند را افزایش داد

به گزارش گروه دانشگاه پسرک کامپیوتری، شجاع احمدوند، معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی با بیان این که دوره های مجازی دانشگاه علامه طباطبایی با استقبال دانشجویان و استادان این دانشگاه روبرو شده است، گفت: این موضوع سبب شد دانشگاه، طی دو مرحله ناگزیر پهنای باند را افزایش دهد. استقبال استادان و دانشجویان در روز دوشنبه 19 ا سفند ماه 98 به اوج خود رسید و در یک ساعت به طور همزمان 240 کلاس و نزدیک به 3000 نفر لاگین شدند.

وی با قدردانی از استقبال استادان و دانشجویان از برگزاری کلاس های مجازی درباره سامانه مجازی انتها نامه ها و رساله ها اظهار کرد: سامانه مجازی انتها نامه ها و رساله ها نیز آماده بارگذاری است.

معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی در انتها گفت: متقاضیان برای اطلاع از نحوه استفاده از این سامانه مجازی می توانند به اطلاعیه شماره 2 معاونت آموزشی در سایت دانشگاه به نشانی https://www.atu.ac.ir/ مراجعه نمایند. این سیستم هم دفاع از کار های پژوهشی دانشجویان را بسیار تسهیل خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 800

به "برگزاری 240 کلاس مجازی به صورت همزمان در دانشگاه علامه طباطبایی ، استقبال دانشجویان پهنای باند را افزایش داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری 240 کلاس مجازی به صورت همزمان در دانشگاه علامه طباطبایی ، استقبال دانشجویان پهنای باند را افزایش داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید