انجام تمرینات مشترک نظامیان روسیه و بلاروس

به گزارش پسرک کامپیوتری، مانورهای نظامی مشترکی تحت عنوان سپر متحد- 2019 با مشارکت 12 هزار نیروی نظامی روسیه و بلاروس از امروز در مناطق نظامی مرزی دو کشور شروع می گردد.

انجام تمرینات مشترک نظامیان روسیه و بلاروس

به گزارش گروه بین الملل پسرک کامپیوتری به نقل از خبرگزاری اینترفکس، دفتر مطبوعاتی منطقه نظامی غرب روسیه گفت که مانورهای نظامی مشترکی تحت عنوان سپر متحد- 2019 با مشارکت 12 هزار نیروی نظامی از دو کشور روسیه و بلاروس از امروز، آدینه در دو ناحیه نظامی در نزدیکی مرزهای دو کشور شروع می گردد.

این تمرینات نظامی مشترک تحت فرماندهی مقامات نظامی دو کشور صورت گرفته و در آن حدود 12 هزار نیروی نظامی شرکت داشته و 950 واحد تجهیزات و فناوری های نظامی مورد استفاده قرار می گیرد. این مانور نظامی در تاریخ 19 سپتامبر (28 شهریور ماه) به انتها خواهد رسید.

بر اساس این اطلاعات، این تمرینات نظامی در دو مرحله صورت گرفته که در مرحله اول فرماندهان برنامه ریزی لازم برای استفاده مناسب از نیروهای نظامی را انجام داده و سپس شرکت کنندگان در این مانور، اقدامات لازم برای جستجو، شناسایی و نابود کردن تشکل های مسلح غیرقانونی دشمن فرضی را انجام خواهند داد. در طول این تمرینات روش های انجام اقدامات تدافعی مشترک مورد اجرا گذاشته می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 276

به "انجام تمرینات مشترک نظامیان روسیه و بلاروس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انجام تمرینات مشترک نظامیان روسیه و بلاروس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید