افتتاح 35 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در سیرجان

به گزارش پسرک کامپیوتری، خبرنگاران: مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سیرجان، گفت: به مناسبت هفته دولت تعداد 35 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد شهرستان سیرجان افتتاح شد.

افتتاح 35 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در سیرجان

جهت دریافت خدمات مهندسی ساختمانی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای ساخت، بازسازی، معماری، محوطه سازی و خرید مصالح ساختمانی را از ما بخواهید.

حسن خضری مقدم در گفت وگو با خبرنگار پسرک کامپیوتری در سیرجان، با اشاره به اینکه از این تعداد، 20 واحد از پروژه 64 واحدی بنیاد مسکن در نجف شهر سیرجان است که هرکدام با هزینه کرد 340 میلیون ریال ساخته شده اند، اظهار کرد: از این مبلغ 170میلیون ریال تسهیلات، 10 میلیون ریال اعتبارات کیته امداد و 70 میلیون ریال سهم آورده مددجو است.

مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سیرجان، گفت: 15 مورد از این واحدها نیز با مشارکت مجتمع معدنی سنگ آهن گل گهر شهرستان سیرجان ساخته شده است.

خضری مقدم اضافه کرد: برای هر کدام از این واحدها، مجتمع معدنی سنگ آهن گل گهر مبلغ 170 میلیون ریال و کمیته امداد سیرجان مبلغ 50 میلیون ریال پرداخت نموده اند.

مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سیرجان، اعلام کرد: برای ساخت این واحدها 125 میلیون ریال تسهیلات توسط بنیاد مسکن این شهرستان پرداخت شده است و سهم مددجویان نیز در ساخت این واحدها 50 میلیون ریال بوده است.

خضری مقدم نداشتن مسکن را یکی از اساسی ترین مسائل مددجویان به ویژه در شهرهای بزرگی مانند سیرجان ذکر و اعلام کرد: با توجه به اینکه سهم عمده ای از هزینه هر خانوار را اجاره مسکن تشکیل می دهد بر این اساس کار امداد در این باره بسیار مهم و ارزشمند است.

آ

منبع: تسنیم
انتشار: 24 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 841

به "افتتاح 35 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در سیرجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح 35 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در سیرجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید