اعلام دلایل فسخ قرارداد باشگاه پرسپولیس با کارگزارش

به گزارش پسرک کامپیوتری، به گزارش خبرنگاران، مهدی رسول پناه در تبادل نظر با سایت باشگاه پرسپولیس با اشاره به لغو قرارداد کارگزار این باشگاه (شرکت آتیه داده پرداز) گفت: همه می دانند قرارداد کارگزاری به چه معناست. آبان سال گذشته تمام راه های درآمدی باشگاه به شرکتی واگذار شد که قرار بود به عنوان کارگزار از محبوبیت برند پرسپولیس و پتانسیل آن استفاده کند و درآمد خوبی کسب کند. اما متأسفانه با توجه به آنچه همگان از مسائل عظیم اقتصادی پرسپولیس در این برهه از زمان باخبرند، در طی چند ماه کمتر از سه میلیارد درآمد حاصل شده که این فرسنگ ها به دور از آنچه وعده داده شده و تصور می شده است. البته این شرکت مبلغی به عنوان قرض الحسنه به باشگاه پرداخت نموده بود اما در ازای آن چک ضمانت دریافت نموده بود و به عنوان درآمد نبوده است.

اعلام دلایل فسخ قرارداد باشگاه پرسپولیس با کارگزارش

رسول پناه اضافه نمود: ما به ویژه در یک ماه اخیر که به صورت کامل در جریان خیلی از جزئیات این قرارداد قرار گرفتیم، مسائلی با آن داشتیم که یکی از مهمترین های آنها عدم وجود کف قرارداد یا مبلغی که جدا از آنچه درآمد شرکت به چه میزان باشد، در مقاطعی تعیین به باشگاه پرداخت گردد تا امورات جاری خود را بگذراند، اما همه چیز بستگی به مقدار درآمدی داشت که این شرکت باید به دست می آورد. این به آن معنی است که اگر درآمدی حاصل نمی شد، نه تنها ما هیچ درآمدی نداشتیم، بلکه حق اعتراض هم نمی توانستیم داشته باشیم و در کنار آن و با توجه به مفاد قرارداد دست خودمان نیز برای درآمدزایی بسته بود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس اضافه نمود: ما خیلی سعی کردیم با همکاری و برگزاری جلسات به برطرف مسائل بپردازیم، اما شرکت در پاسخ به درخواست های مکرر ما مبنی بر قرار جلسه بین طرفین و پس از طفره رفتن ها در کمال تعجب در نامه ای به ما گفت که باشگاه باید هفت روز قبل تر با یک نامه رسمی درخواست جلسه از آنها داشته باشد! این نامه از طرفی توهین به حرمت و صندلی باشگاه عظیم پرسپولیس و هوادارانش بود و از طرفی نشان دهنده فضایی که کار مشترک در آن ممکن نبود.

وی گفت: به هر شکل با آنالیز های زیاد بر روی این قرارداد، گزارش امور اقتصادی باشگاه در مورد میزان درآمدحاصله از آن و با توجه به مجموع شرایط موجود رابطه فی مابین و گزارش ناظر قرارداد، عدم توانایی درآمدزایی شایسته و عملیاتی شرکت آتیه داده پرداز برای انجام موضوع قرارداد محرز و قطعی و ادامه همکاری با شرکت کارگزار غیر ممکن به نظر رسید. بنابراین هیأت مدیره شرکت با توجه به مجموع گزارش های واصله به اتفاق آرا تصمیم بر اعلام فسخ قرارداد را به صلاح باشگاه تشخیص و مصوب نمود.

رسول پناه در سرانجام گفت: به زودی و در صورت لزوم، به جزئیات دیگری نیز از این قرارداد اشاره خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 917

به "اعلام دلایل فسخ قرارداد باشگاه پرسپولیس با کارگزارش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام دلایل فسخ قرارداد باشگاه پرسپولیس با کارگزارش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید