اصغری مقدم: آغاز درگیری از طرف تیم شهروند بود، فدراسیون فوتبال اسامی داوران محروم را اعلام کند

به گزارش پسرک کامپیوتری، جواد اصغری مقدم، سرمربی تیم فوتسال سن ایچ ساوه تأکید کرد که درگیری بازیکنان تیمش با اعضای تیم شهروند ساری در دیدار دو تیم توسط شهروندی ها آغاز شده است.

اصغری مقدم: آغاز درگیری از طرف تیم شهروند بود، فدراسیون فوتبال اسامی داوران محروم را اعلام کند

جواد اصغری مقدم در گفت وگو با خبرنگار ورزشی پسرک کامپیوتری، درباره شکست 4 بر 3 تیم فوتسال سن ایچ ساوه مقابل شهروند ساری گفت: اگر انتظار نداشته باشید بازی سختی پیش رو داشته باشید، شکست می خورید. ما این نکته را به بازیکنان گوشزد کردیم و بد هم بازی نکردیم. در نیمه اول 11 فرصت گلزنی داشتیم که بیش از دو برابر موقعیت های حریف بود و فقط یک گل زدیم. در نیمه دوم هم از فرصت های خود بهره نبردیم و در دو دقیقه، سه گل خوردیم.

داور در دقیقه اول به بازیکن ما اخطار داد

وی با انتقاد از قضاوت داوران مسابقه شرح داد: در دقیقه اول مسابقه به بازیکن ما کارت زرد نشان دادند. در 10 دقیقه آخر بازی، تیم ما پنج خطا مرتکب شد و با اخراج یک بازیکن و سوت های اشتباه داور، کار سختی داشتیم. بازیکنان ما از تصمیمات اشتباه داور عصبانی شدند و به بازی هم برگشتیم، اما اشتباهات مان باعث شد شکست بخوریم.

داور دوم بازی را به هم ریخت

سرمربی سن ایچ ساوه در مورد حاشیه های انتهای مسابقه و درگیری بازیکنان تیمش با بازیکنان شهروند بیان کرد: این نخستین باری بود که در بازی های ما، جنجال به پا می شود و سن ایچ در دو سال اخیر، سابقه بسیار خوبی از لحاظ اخلاقی و مالی از خودش ایجاد کرده است. داور دوم، مقصر اتفاقات این مسابقه بود و او بازی را به هم ریخت. او نمی دانست که یکی از بازیکنان ما اخطار گرفته و به او یک کارت زرد دیگر نشان داد. همین باعث اخراج بازیکن ما شد. بازیکن ما فقط گفت، چرا وقتی حمله می کنیم، سریع سوت نزدی.

بازیکن شهروند با فحاشی های خود، بازیکنان جوان ما را عصبی کرد

اصغری مقدم با تمجید از عملکرد اسماعیل کمربسته، داور اول مسابقه به پسرک کامپیوتری گفت: داور اول قضاوت بسیار خوبی داشت، اما داور دوم ضعیف بود و در تمام صحنه ها اشتباه کرد. همین باعث شد بازی از دست ما خارج شود و بازیکنان سن ایچ عصبی شوند. یکی از بازیکنان شهروند با فحش هایی که می داد، بازیکنان جوان ما را عصبی کرد و سبب درگیری های آخر مسابقه شد.

منتظر صدور رأی اتفاقات بازی هستیم

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از رأی احتمالی کمیته انضباطی نگران است یا خیر، بیان نمود: ما از صحنه های این مسابقه فیلمبرداری کرده ایم و منتظر صدور رأی هستیم. خواهش می کنم مسئولان سازمان لیگ ببینند درگیری ها در کدام سمت اتفاق افتاده است.

آغاز درگیری با تیم شهروند بود

سرمربی تیم فوتسال سن ایچ ساوه با بیان اینکه تمام زد و خوردها در زمین تیم شهروند رخ داد، گفت: بازیکن ما به یکی از بازیکنان شهروند گفت چرا فحاشی می کنی که او محکم به سینه بازیکن ما زد. بازیکن دیگر سن ایچ هم به سینه بازیکن شهروند ضربه زد که پس از آن درگیری آغاز شد. سپس دروازه بان دوم حریف و بعد یکی از مربیان تیم شهروند به اعضای تیم ما حمله کردند. متأسفانه آغاز درگیری با شهروندی ها بود. ما معتقدیم این اتفاقات نباید رخ می داد و امیدوارم مسئولان با خاطیان برخورد کنند.

فدراسیون فوتبال اسامی داوران محروم را اعلام کند

اصغری مقدم با اشاره به اشتباهات داوری علیه تیمش در هفته های اخیر گفت: در دو هفته گذشته از داوری ضربه خوردیم. در آخرین بازی نیم فصل اول، داور و ناظر داوری به اشتباه داور اذعان کردند و این هفته نیز از داوری متضرر شدیم. به فدراسیون فوتبال پیشنهاد می کنم همان طور که اسامی مربیان محروم را اعلام می کند، اسامی داوران محروم را هم اعلام کند و داورانی که با قضاوت ضعیف خود سبب عصبی شدن بازیکنان می شوند، محروم شوند.

باید با داورانی که حق تیم ها را ضایع می کنند، برخورد شود

وی با تأکید دوباره به لزوم محرومیت داوران بی دقت شرح داد: ای کاش داورانی که بد سوت می زنند، همانند ما محروم و جریمه شوند. رئیس کمیته داوران باید این کار را انجام دهد و با داورانی که باعث می شوند حق تیم ها ضایع و نتیجه مسابقه عوض شود، برخورد کند. اکنون چند بازیکن خود را به خاطر داوری و محرومیت در اختیار نداریم و باید با این شرایط به کارمان ادامه دهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 466

به "اصغری مقدم: آغاز درگیری از طرف تیم شهروند بود، فدراسیون فوتبال اسامی داوران محروم را اعلام کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصغری مقدم: آغاز درگیری از طرف تیم شهروند بود، فدراسیون فوتبال اسامی داوران محروم را اعلام کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید