استاندار تهران: قرنطینه کامل تهران غیر ممکن است

به گزارش پسرک کامپیوتری، خبرنگاران : انوشیروان محسنی بندپی با انتقاد از عدم تبعیت بعضی از دستگاه های ملی و وزارتخانه ها از مصوبه ستاد کرونا گفت: قرنطینه و تعطیلی کامل تهران غیر ممکن است.

استاندار تهران: قرنطینه کامل تهران غیر ممکن است

به گزارش به نقل از مهر، انوشیروان محسنی بندپی عصر یکشنبه در حاشیه مراسم افتتاحیه شتاب دهنده تخصصی سلول های بنیادی د ر جمع خبرنگاران در مورد تعطیلی و قرنطینه کامل تهران گفت: قرنطینه تهران غیر ممکن است.

محسنی بندپی با بیان اینکه قرنطینه کامل قابل اجرایی نیست گفت: به طور مثال پارکی که امروز با رعایت نکات و دستورالعمل های بهداشتی مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفته است اگر یک روز هم زودتر افتتاح می شد به نفع کشور است.

استاندار تهران عنوان داشت: آن چیزی که رعایت دستورالعمل ها است و ستاد ملی مصوب نموده این است که به غیر از مشاغل یک بقیه شامل مشاغل 2 و 3 و 4 باید تعطیل باشند و همه باید این موضوع را رعایت نمایند.

وی با بیان اینکه بعضی دستگاه های ملی و وزارتخانه ها همکاری و تبعیت پذیری لازم را ندارند، اضافه نمود: این انتقاد نسبت به این دستگاه ها وجود دارد.

محسنی بندپی عنوان داشت: در حال حاضر بازارها و پاساژها تعطیل هستند و امشب 22 فروردین ماه جلسه فوق العاده ای خواهیم داشت تا نسبت به اجرای چیزی که قانون مصوب نموده افرادی که مکلف به اجرا هستند را موظف کنیم تا قانون اجرا گردد چرا که در این راستا بعضی از دستگاه های ملی و وزارتخانه ها نسبت به تبعیت پذیری از دستورالعمل های بهداشتی همکاری لازم را ندارند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 18 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1400 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1528

به "استاندار تهران: قرنطینه کامل تهران غیر ممکن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاندار تهران: قرنطینه کامل تهران غیر ممکن است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید