آتش سوزی گسترده در کالیفرنیا ، 8000 نفر مجبور به ترک خانه هایشان شدند

به گزارش پسرک کامپیوتری، آتش سوزی گسترده و مهیبی که از روز آدینه هفته گذشته در جنوب کالیفرنیا شروع شده و همچنان مهار نشده است، حدود هشت هزار نفر را وادار به ترک خانه هایشان نموده است.

آتش سوزی گسترده در کالیفرنیا ، 8000 نفر مجبور به ترک خانه هایشان شدند

جهت دریافت خدمات پتینه کاری ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، حدود هشت هزار نفر از ساکنان منطقه ریورساید در جنوب ایالت کالیفرنیا روز شنبه به وقت محلی در پی آتش سوزی مهیب که بیش از چهار هزار هکتار را در برگرفته است، مجبور به تخلیه خانه های خود شدند.

روزنامه انگلیسی گاردین در این خصوص گزارش کرد، آتش سوزی گسترده که آتش نشان های محلی آن را با نام Apple Fire معرفی می نمایند، از روز آدینه هفته گذشته در چری والی، محله ای در حدود 75 مایلی شرق لس آنجلس شروع شد.

گزارش رسانه های محلی حاکی از آن است که تا غروب روز شنبه به وقت محلی (یکشنبه صبح به وقت انگلیس) شدت آتش سوزی به اندازه ای بوده است که دستکم به تخریب یک خانه منجر شده است.

تصاویر ویدئویی که اداره آتش نشانی منطقه ریورساید روز شنبه در شبکه اجتماعی توییتر منتشر نموده است، دود های غلیظی را نشان می دهند که بر فراز آسمان یک منطقه کوهستانی پراکنده شده است.

طبق گزارش روزنامه گاردین، وسعت آتش به اندازه ای گسترده است که ساکنان دو هزار و 586 خانه که در مجموع هفت هزار و 800 نفر ساکن آن هستند، به دستور مقام های محلی مجبور به ترک خانه های خود شده اند.

طبق اعلام اداره آتش نشانی و اداره محافظت از جنگل ها ریورساید، آتش فوق از 700 هکتار در غروب روز آدینه به چهارهزار و 125 هکتار در غروب روز شنبه گسترش یافت و هنوز مهار نشده است.

اداره آتش نشانی منطقه ریورساید بیان کرد که به صورت فعال در حال کوشش برای مهار آتش موسوم به اَپل فایر است و به مردم منطقه مورد نظر هشدار داده است که با توجه به پیشروی آتش در منطقه، احتیاط کامل را در نظربگیرند.

یکی از آتش نشان های مستقر در محل بیان کرد که اداره آتش نشانی ریورساید از تمامی تجهیزات زمینی و هوایی برای مهار این آتش استفاده نموده است، ولی هنوز این آتش ادامه دارد و در حال پیشروی است.

اوایل مردادماه نیز آتش سوزی های گسترده تحت نام های گلد فایر، هاگ فایر و چندین آتش سوزی های کوچک تر در شمال ایالت کالیفرنیا خسارات زیادی را برجای گذاشت و مقام های محلی را وادار به تخلیه اجباری بعضی مناطق کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: it-baby.ir شناسه مطلب: 1036

به "آتش سوزی گسترده در کالیفرنیا ، 8000 نفر مجبور به ترک خانه هایشان شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش سوزی گسترده در کالیفرنیا ، 8000 نفر مجبور به ترک خانه هایشان شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید